The National

The National

The National to amerykański zespół rockowy założony w 1999 roku w Cincinnati. Jego skład tworzą wokalista i autor tekstów Matt Berninger, gitarzyści Aaron Dessner i Bryce Dessner, perkusista Bryan Devendorf oraz basista Scott Devendorf.

Grupa zadebiutowała w 2001 roku albumem pod tytułem „The National”.

Czwarty album, wydany w maju 2007 roku „Boxer” zebrał wiele entuzjastycznych recenzji. Kolejny, „High Violet” z 2010 roku trafił na 3. miejsce notowania Billboard 200.

Sukces sprzedażowy odniosła 6. płyta The National pod tytułem „Trouble Will Find Me”, wydana w maju 2013 roku. Pokryła się złotem w Australii, Kanadzie, Danii i Wielkiej Brytanii, a także otrzymała nominację do nagrody Grammy. Pochodzą z niej między innymi piosenki „I Need My Girl”, „Don't Swallow the Cap” oraz „Demons”.

Najnowszy krążek grupy - „Sleep Well Beast” ukazał się w 2017 roku i otrzymał statuetkę Grammy za najlepszy album alternatywny. Zespół The National w Polsce występował kilkukrotnie - w 2011 roku w krakowskim Klubie Studio oraz warszawskim Klubie Stodoła, na festiwalu Open'er w Gdyni, a także w 2014 roku w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The National
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/