Sade

Sade

Sade czyli Helen Folasade Adu to wokalistka, autorka tekstów i aktorka. Urodziła się w 1959 roku w Ibadan w Nigerii, a wychowała w Anglii.

Zadebiutowała w lipcu 1984 roku albumem „Diamond Life”, który odniósł ogromny międzynarodowy sukces. Pokrył się 4-krotną platyną w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii, podwójną w Kanadzie i Francji oraz platyną w Niemczech, Holandii i Nowej Zelandii. Wylansował hity: Your Love Is King” oraz „Smooth Operator” i przyniósł artystce nagrodę Brit Award.

Druga płyta, wydana rok później „Promise” również zanotowała bardzo wysokie wyniki sprzedażowe i zajęła pierwsze miejsce listy Billboard 200. Pochodzą z niej single takie jak „The Sweetest Taboo” oraz „Never as Good as the First Time”.

Trzeci krążek Sade pod tytułem „Stronger Than Pride” ukazał się w maju 1988 roku i ponownie cieszył się dużą popularnością na świecie, dzięki hitom takim jak Nothing Can Come Between Us”,Turn My Back on You” czy „Paradise”.

Wszystkie kolejne płyty wokalistki pokrywały się platyną i złotem w kilkunastu krajach. Ostatnia - „Soldier of Love” z lutego 2010 roku ponownie zajęła pierwsze miejsce notowania Billboard 200 i otrzymała nagrodę Grammy.

Rok później Sade wydała składankę największych hitów pod tytułem „The Ultimate Collection”, która najlepiej sprzedawała się w Polsce, osiągając status 4-krotnej platyny. Sade w Polsce wystąpiła w 2011 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sade
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/