Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale Brasswood Fest vol. 0,2

Brasswood Fest vol. 0,2

Organizator: Soundtrek Łukasz Rostkowski

OpisArtyści

Opis

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW Do składu Brasswood Fest vol. 0,2 dołączają Kasia Lins i Chór Vyrij

 

BrassWoodFest już na stałe wpisał się w wakacyjny kalendarz imprez w Trójmieście, na których trzeba być. Tegoroczna – trzecia już – edycja, tego akustyczno-elektronicznego festiwalu odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia, tradycyjnie w sopockiej Operze Leśnej. Brasswood Fest vol. 0,2 bilety już dostępne!

Brasswood Fest vol. 0,2 artyści

 W tym roku na scenie zobaczymy :

  • Skubas Duet
  • Mikromusic Acoustic Trio
  • Waglewski&Pospieszalski
  • Kasia Lins
  • L.U.C. & Rebel Babel Ensemble – koncert galowy, z udziałem Kasi Lins i ww. solistów
  • Maks Łapiński
  • Chór Vyrij z Ukrainy

Brasswood Fest bilety

  • bilet normalny na cały Festiwal - cena: 122,00 zł (bilet wysyłany mailem)
  • bilet ulgowy 50% - dzieci w wieku 5-15 lat na cały Festiwal - cena:61,00 zł (bilet wysyłany mailem)
  • bilet na DJ SET (DJ NOZ) z instrumentalistami - wstęp od godz. 23.30 - cena: 29,00 zł (bilet wysyłany mailem)

Dzieci do 5 lat: darmowy wstęp

O festiwalu Brasswood Fest

5 SIERPNIA – KONCERTY „BRASSWOOD KORZENIE” NA MAŁYM MOLO
W różnych zakątkach Sopotu, pojawią się muzycy uliczni, którzy ubarwią muzyką przestrzeń miejską, zaś o 20:00 na Małym Molo, w klimatycznym anturażu Zatoki usłyszymy akustyczne wykonanie znakomitej Kapeli Tęgie Chłopy, a także piękne głosy Ukraińskiego Chóru Vyrij. Brasswood "Korzenie" (jest "To cykl", powinno być "to cykl") spotkań z etno i folkiem, który ma na celu promocję muzyki korzeni oraz wyprowadzanie jej do sfer wykluczonych z uczestnictwa w kulturze. Cykl realizowany jest z Narodowym Centrum Kultury w ramach programu Kultura -Interwencje. Wstęp bezpłatny.

 

6 SIERPNIA – WARSZTATY, PARADA I FESTIWAL
Rebel Babel Brasswood Parade, to cykliczne wydarzenie, które otworzy muzyczne wrota brassowym brzmieniem wielu orkiestr. Ok. godz. 17.00 w Parku Północnym w Sopocie niemal setka muzyków spotka się na warsztatach brassowych, w których udział może wziąć każdy, kto czyta nuty i przyniesie ze sobą instrument brassowy. Muzycy zagrają wspólnie: Deszcze Niespokojne, Manifest oraz Nim wstanie świt. Nuty do ściągnięcia ze strony rebelbabel.com. Projekt jest współfinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Jak mówi Dyrektor Artystyczny Brasswood, Łukasz L.U.C. Rostkowski – Zapraszamy wszystkich muzyków na nasze warsztaty, a potem do wzięcia udziału w paradzie i wspólnym koncercie. Zagrać może z nami każdy, kto gra na instrumencie dętym, perkusyjnym lub drewnianym. Czekamy na was w Parku Północnym! Następnie na Placu Przyjaciół Sopotu, ok. godz. 17.45-18.00 odbędzie się koncert pod batutą Łukasza L.U.C. Rostkowskiego. Po koncercie orkiestra wyruszy główną arterią w Sopocie – Monte Cassino. Kilkudziesięciu muzyków z instrumentami dętymi zacznie swój muzyczny marsz na placu Przyjaciół Sopotu, a zakończy pod Operą Leśną. Usłyszymy muzyków z formacji: Tęgie Chłopy, Rybacka Orkiestra Dęta z Jastarni, Powiatowa i Miejska Orkiestra w Chełmży z udziałem utalentowanych mażoretek, oraz bębniarzy z zespołu Cocodjembe. Brasswood Parade jest dostępny dla wszystkich.

 

Od 19.00 rozpocznie się koncert, na którym usłyszymy m.in.: Skubasa, duet Waglewski & Pospieszalski, Mikromusic Acoustic Trio, Maksa Łapińskiego w nastrojowych, kameralnych i akustycznych aranżacjach. Koncerty na scenie „Lasów” przeplecione zostaną brassowymi wykonami orkiestr na schodach Opery Leśnej. To jedna z niewielu okazji by usłyszeć zespoły w ich naturalnym brzmieniu. Nie zabraknie też energetycznego koncertu autora BrassWood Fest – Łukasza L.U.C. Rostkowskiego z orkiestrami Rebel Babel Ensemble oraz zaproszonymi solistami. Finałem koncertu będzie set Djski DJ NOZa wraz z instrumentalistami.
Adres: Opera Leśna, scena LASY, Stanisława Moniuszki 12, Sopot.

 

7 SIERPNIA – FREERIDE

Brasswood Freeride – w niedzielę, 7 sierpnia o godzinie 12:00 zapraszamy amatorów dwóch kółek. W niedzielne południe odbędzie się przejazd po ukrytych ścieżkach rowerowych MTB z budowniczymi tras Big Foot Works. Singletraki zaprojektowane i tworzone przez BigFoot Works znajdują się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, głównie na terenie Sopotu oraz częściowo w obszarze lasów Oliwskich w Gdańsku. 14-kilometrowa infrastruktura zawiera 25 ścieżek o różnym stopniu trudności. Zapisy na mailu bolec69@wp.pl przejazd jest darmowy, ale wymagana jest naklejka lub opaska big foot works, która pomaga utrzymać i budować kolejne trasy. Naklejki i opaski będą dostępne na przejeździe oraz na stronie www.3citymtb.pl.
Adres: ukryte miejsce zbiórki zostanie przesłane mailem do zapisanych uczestników.

 

Brasswood Fest i marka odzieżowa Runo sadzą lasy

 

Brasswood Fest i marka odzieżowa Runo sadzą lasy Dla kolekcjonerów festiwalowych pamiątek, organizatorzy przygotowali wyjątkową kolekcję odzieżową. We współpracy z marką Runo Design powstały bluzy, tshirty i legginsy. Za zakup dowolnej rzeczy z edycji Brasswood, Runo posadzi 1 mkw lasu. Wraz z ekipą z @runo_design mam przyjemność ogłosić, że otwieramy zamówienia na specjalną edycję @brasswoodfest - owych ciuchów dla miłośników lasów i zieleni. To będzie coś więcej niż odzież. Kupując bowiem każdy produkt z tej serii sadzicie 1m2 lasu! Na zawsze! Tak wspieramy Fundację Las na zawsze, by zostawić naszym dzieciom i wnukom możliwość spacerowania i rowerowania w tych cudnych i terapeutycznych oceanach zieleni i zapachów jakimi są lasy! Tworzymy to z wielką zajawką i radością łącząc pasję, muzykę i naturę! Na sklepie www.eluce.pl/sklep/ rozpoczynamy przedsprzedaż zbierając zamówienia na bluzy, koszulki i leginsy – powiedział organizator Festiwalu L.U.C.

 

Brasswood Fest już na stałe wpisał się wakacyjny kalendarz wydarzeń muzycznych, na których trzeba być. To jedyna impreza w Polsce, gdzie muzyka brassowa i elektroniczna nie tylko doskonale ze sobą brzmią, ale i świetnie się uzupełniają. Butikowy rozmiar festiwalu pozwala utrzymać klimat imprezy nastrojowej i komfortowej o chilloutowej nucie. Wyjątkowość imprezy dopełnia bliskość sopockiej plaży, klimatyczne aranżacje świetlne i leśne otoczenie.

 

Oświadczenie o odpowiedzialności opiekuna prawnego za uczestnika imprezy do pobrania

 

Regulamin wydarzenia BrassWoodFest vol. 0,2 do pobrania

 

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn