Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Ki/Ki

Sprawdź wydarzenia
Ki/KiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Ki/Ki to holenderska DJ-ka, która podbija światową publikę swoją energetyzującą muzyką. Występuje na największych scenach Europy, ale nie tylko, ponieważ do tej pory mogliśmy ją zobaczyć m.in. w Kanadzie. Prowadzi także swoją własną wytwórnię muzyczną Slash Label.

Historia Ki/Ki

Ki/Ki, a właściwie Kiki Wesselo, bo tak nazywa się ta holenderska artystka, z muzyką jest związana już od dawna. Prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił jednak dopiero w 2019 roku, ponieważ to właśnie wówczas dała się poznać szerszej publice za sprawą całonocnych imprez. Tam, gdzie się pojawia, potrafi wywołać prawdziwe szaleństwo. Nic więc dziwnego, że jest zapraszana na festiwale w całej Europie i nie tylko.

Ki/Ki spełnia się także jako właścicielka własnej wytwórni - Slash Label. Jak ogłosiła na Instagramie, który śledzi prawie 100 tys. followersów, ma już pod swoimi skrzydłami dwóch artystów. Ich twórczość znalazła się m.in. na jej EP-ce.

Ki/Ki - dorobek muzyczny

Ki/Ki ma na swoim koncie jedną EP-kę. Ujrzała ona światło dzienne w 2022 roku i nosi tytuł "Slash 001". Znalazły się na niej 4 utwory. Są to:

  • A1 - Alpha Tracks - No More,
  • A2 - Alpha Tracks - No More (Format Remix),
  • B1 - Alpha Tracks - No Nights
  • B2 - Alpha Tracks - No Nights (Ki/Ki Remix).

Każdy z utworów to prawie 7 minut energetyzującej i jednocześnie urzekającej muzyki, która jest w stanie podnieść temperaturę w każdym klubie. Widać w nich zafascynowanie Ki/Ki muzyką z lat 90.

Najpopularniejsze występy Ki/Ki

Choć początkowo Ki/Ki występowała tylko na holenderskich scenach, to bardzo szybko wbiła się na światowe salony. Jej styl tworzenia zawładnął przede wszystkim europejskimi scenami. Do tej pory pojawiła się na takich dużych wydarzeniach jak m.in.: Basic Grooves Special 2023 we Francji, Nachtiville w Niemczech, Darling XXX w Kanadzie czy Live From Earth Klub w Niemczech.

Z kim współpracowała Ki/Ki?

Ki/Ki tworzy swoją muzykę głównie samodzielnie. To nie oznacza jednak, że w swojej pracy stroni od innych artystów czy mocnych nazwisk branży. Do tej pory jej drogi życiowe przecięły się m.in. z:

  • Felixem Benediktem, Orlando Voornem - artystka współpracuje z nimi w ramach swojego wydawnictwa Slash Label,
  • Courtesy, CEM, Ampe - artyści zagrali z Ki/Ki podczas koncertu Ki/Ki at Kompass w Belgii,
  • François X, Gerd Janson, DJ Stingray 313 - artyści pojawili się na scenie z Ki/Ki podczas festiwalu Nachtiville w Niemczech.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak nazywa się Ki/Ki?
Prawdziwe imię i nazwisko Ki/Ki to Kiki Wesselo.
Skąd pochodzi Ki/Ki?
Ki/Ki pochodzi z Amsterdamu.
Jak nazywa się najnowsza płyta Ki/Ki?
Choć Ki/Ki nie ma jeszcze na swoim koncie albumu studyjnego, to już zadebiutowała swoją pierwszą EP-ką. Miało to miejsce w 2022 roku, a krążek nosi nazwę "Slash 001".
Z kim współpracuje Ki/Ki?
Do tej pory muzyczne drogi Ki/Ki przecięły się m.in. z takimi artystami jak: Felix Benedikt, Orlando Voornem, Courtesy, CEM, Ampe, François X, Gerd Janson czy DJ Stingray 313.
Co inspiruje Ki/Ki?
W wywiadach Ki/Ki przyznaje, że miłość do muzyki rozbudziły w niej utwory z lat 90. W jej twórczości doskonale widać fascynację tymi dźwiękami.

Fani lubią też

Zobacz też