Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Kelly Moran

Kelly Moran

Kelly Moran OpisWydarzeniaKelly Moran - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Pianistka, kompozytorka i producentka z Nowego Jorku. Jej zawiłe, eksperymentalne utwory wykraczają poza tradycyjną szkołę myślenia dotyczącą fortepianu.

Debiutancki album artystki „Bloodroot” został uznany za jedną z najwybitniejszych eksperymentalnych płyt 2017 roku. Płyta zebrała świetne recenzje w „The New York Times”, „Rolling Stone” i „Pitchfork”. W konsekwencji Oneohtrix Point Never pozyskał Kelly Moran do swojego zespołu podczas trasy koncertowej Age Of. Od tego czasu Moran stała się płodnym współpracownikiem takich wizjonerskich rówieśników, jak FKA Twigs, z którą występuje na żywo jako pianistka, a także Yves Tumor, Kelsey Lu i The Avalanches.

Po sukcesie płyty „Bloodroot” artystka podpisała kontrakt z kultową wytwórnią Warp Records, która wydała jej album „Ultraviolet”. Kolejny album prezentuje szerszą i bardziej fascynującą gamę wpływów stylistycznych od jazzu i dream popu, do neoklasyki i black metalu. Najnowsza, nadchodząca płyta Kelly Moran to hipnotyczny i pełny emocji projekt, który umocni rolę artystki jako jedną z czołowych kompozytorek i pianistek, która nieustannie przesuwa kreatywne granice swojego instrumentu.

Wydarzenia

Kelly Moran - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Kelly Moran ?

Miejscowości, w których Kelly Moran wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też