Grzegorz Halama

Grzegorz Halama

Grzegorz Halama to artysta kabaretowy, aktor filmowy i teatralny oraz parodysta. Urodził się w 1970 roku w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim. Zaczął występować w latach 90. pod nazwą „Grzegorz Halama Oklasky”. Na scenie często towarzyszył mu Jarosław Jaros, który grał rolę dziennikarza przeprowadzającego wywiady z Panem Józkiem – hodowcą drobiu. W 1995 roku kabaret „Grzegorz Halama Oklasky” zdobył I miejsce na Festiwalu PaKA w Krakowie. W 1998 i 2005 roku otrzymał I miejsce na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – Ryjek oraz Nagrodę Jury na VI Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Halama był także członkiem kabaretu „Hi-Fi” do zakończenia jego działalności w 2003 roku.

Do najpopularniejszych skeczy Halamy należą: „W obronie kobiety”, „Francuski kucharz” oraz „Dresiarz opowiadający bajkę”.

Halama zagrał także kilka epizodycznych ról w filmach i serialach takich jak „Nie kłam kochanie” z 2008 roku czy „Polskie gówno” z roku 2015. Obecnie występuje w całej Polsce z programami stand-upowymi, a także gra w warszawskim Teatrze Capitol, gdzie można go oglądać w sztuce „Dajcie mi Tenora!”.

W 2018 roku ukazała się jego nowa piosenka pod tytułem „Chwilówka”. Teledysk powstał w Sopocie, a obok Halamy występuje w nim znana aktorka komediowa – Elżbieta Romanowska. Ponadto artysta wykonał utwór podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grzegorz Halama
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/