Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz OpisWydarzeniaMarcin Rogacewicz - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Marcin Rogacewicz to urodzony w 1980 roku w Ciechanowie polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi, który ukończył w 2007 roku.

O Marcinie Rogacewiczu

Marcin Rogacewicz urodził się i dorastał w Ciechanowie, w młodzieńczych latach był członkiem zespołu Cider. Na studenckiej scenie Teatru Studyjnego wcielił się w rolę Henryka Hailshama-Browna w spektaklu Pajęcza sieć z 2006 roku. Spektakl powstał w oparciu o opowieść Agathy Christie, jego reżyserką była Aleksandra Konieczna.

Rozwój kariery aktorskiej Marcina Rogacewicza

Debiut aktorski Marcina Roagcewicza miał miejsce w 2004 roku, kiedy zadebiutował przed kamerami w etiudzie filmowej After image. Popularność zdobył dzięki  udziałowi w serialach telewizyjnych takich jak  Agentki (tutaj w roli agenta Tomka Muszyńskiego), Na dobre i na złe jako Przemek Zapała, lekarz z Leśnej Góry, oraz Przyjaciółki w roli Michała Zalewskiego.

 

Aktora można było zobaczyć również w telewizji. W 2016 roku był uczestnikiem rozrywkowego programu emitowanego w telewizji Polsat Twoja twarz brzmi znajomo. Był wielokrotnie na okładce dwutygodnika „Świat Seriali” W 2018 roku w mieszczącym się w Warszawie Teatrze Capitol wcielił się w rolę Harolda w komedii Johna Tobiasa Czy ty to ty? w reż. Roberta Talarczyka.

Marcin Rogacewicz spektakle 2023

Marcin Rogacewicz jest aktorem, którego można oglądać zarówno w telewizji jak i teatrze. Spektakle 2023 z udziałem aktora to między innymi spektakl Atrakcyjna wdowa, który wystawiany jest na deskach Teatru Komedia w Warszawie.

 

 

Wydarzenia

Marcin Rogacewicz - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Marcin Rogacewicz ?

Miejscowości, w których Marcin Rogacewicz wystąpi w najbliższym czasie: Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też