Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Country Sisters

Country Sisters

Sprawdź wydarzenia
Country SistersOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Country Sisters to zespół z Czech, który tworzy muzykę country. Bierze udział w licznych festiwalach muzycznych na całym świecie, gdzie ceniony jest za spontaniczne występy, świetnie zsynchronizowane wokale oraz doskonały kontakt z publicznością. W swojej długoletniej karierze występował m.in. w Australii, Singapurze, Malezji, Islandii, na Wyspach Owczych, we Francji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

Historia Country Sisters

Historia Country Sisters sięga aż do roku 1972, ponieważ wówczas jego założycielka, Sonia, zaczęła kompletować zespół. Choć od tamtej pory skład grupy wielokrotnie się zmieniał, to wciąż nieustannie tworzy na rynku muzycznym. Obecnie w ramach bandu grają:

  • Sonia (basistka i założycielka zespołu, w składzie od 1972 roku);
  • Andrea (wokalistka i klawiszowiec, w składzie od 2011 roku);
  • Michelle (wokalistka i gitarzystka, w składzie od 2017 roku);
  • Petris (wokalistka i gitarzystka, w składzie od 2019 roku);
  • Magdalena (skrzypaczka, w składzie od 2020 roku).

Country Sisters ma na swoim koncie wiele sukcesów. Poza występami w około 30 krajach na całym świecie i licznych zaproszeniach na festiwale muzyczne, otrzymuje także nagrody. W 2019 roku zespół wrócił z trasy koncertowej po USA, w której trakcie zdobyły trzy prestiżowe nagrody Texas Sounds International Country Music Awards w kategorii "Wybór Publiczności", "Wyróżniający się Występ" oraz "Rozrywka Roku". Dwa lata później w tym samym konkursie wokalistka Country Sisters - Andrea otrzymała statuetkę "Wirtualna Osobowość Roku 2021". W 2022 roku grupa już dostała zaproszenie do udziału w wydarzeniu, dlatego możemy przypuszczać, że zaowocuje to kolejnymi wyróżnieniami.

Country Sisters - dorobek muzyczny

Country Sisters mają na swoim koncie 14 wydanych płyt CD i 4 DVD. Ostatnia z nich powstała w 2021 roku z okazji dziesięciolecia Andrei w zespole. Nosi ona tytuł "Boogie Woogie Country Girl" i jest dystrybuowana przez stronę internetową zespołu. Na albumie znalazło się 6 utworów, które najbardziej odwzorowują styl artystki.

 

Warto podkreślić, że Country Sisters nie tylko tworzą własną muzykę, ale także odtwarzają najpopularniejsze hity muzyki country. Można usłyszeć ich wykonanie takich utworów jak m.in. "Let's Twist Again" czy "Cotton Eyed Joe". Ich popularność bierze się przede wszystkim z energetyzujących koncertów, które zachwycają publiczność. Podczas występów Country Sisters korzystają z bezprzewodowych mikrofonów i instrumentów, dzięki czemu mogą maksymalnie zbliżyć się do osób zgromadzonych pod sceną.

Występy i koncerty Country Sisters

Country Sisters koncertują na całym świecie. Zespół grał już w takich państwach jak Australia, Singapur, Malezja, Islandia, Kanada, Tajlandia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Belgia, Wyspy Owcze czy Włochy. Od kilku lat każdego roku ogłasza na swojej stronie internetowej koncertowe toury. Country Sisters były także zaproszone na takie festiwale jak m.in. Country Festival Vysoka w Czechach, Trucker Festival Interlaken w Szwajcarii, Boomgaard Festival w Holandii, Mrągowo Festival w Polsce czy Greifenstein Open Air Festival w Niemczech.

 

 

Z kim współpracuje Country Sisters?

Country Sisters są na tyle barwną grupą, że nie muszą współpracować ze znanymi nazwiskami, aby dotrzeć do szerszej publiczności. Grają i nagrywają samodzielnie w swojej grupie. Podczas pięćdziesięciu lat obecności zespołu na scenie muzycznej jego skład zmieniał się kilkukrotnie, a każda kolejna artystka wnosiła do Country Sisters nową energię. Skupienie się na wewnętrznym tworzeniu było więc doskonałym wyborem, który pozwolił grupie z sukcesami koncertować po całym świecie.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Country Sisters: Mariusz Kalaga, Andrzej Cierniewski, Droga na Ostrołękę, Babsztyl, Rednex, After Blues,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kto wchodzi w skład zespołu Country Sisters?
Aktualnie zespół Country Sisters tworzy 5 artystek. Są to: Sonia (basistka i założycielka zespołu, w składzie od 1972 roku), Andrea (wokalistka i klawiszowiec, w składzie od 2011 roku), Michelle (wokalistka i gitarzystka, w składzie od 2017 roku), Petris (wokalistka i gitarzystka, w składzie od 2019 roku) oraz Magdalena (skrzypaczka, w składzie od 2020 roku).
Skąd pochodzi zespół Country Sisters?
Zespół Country Sisters pochodzi z Czech.
Ile lat ma zespół Country Sisters?
Zespół Country Sisters powstał w 1972 roku, a więc w 2022 roku będzie obchodzić 50. rocznicę powstania.
Jak nazywa się najnowsza płyta zespołu Country Sisters?
Najnowsza płyta Country Sisters nosi tytuł "Boogie Woogie Country Girl" i powstała w 2021 roku z okazji 10-lecia Andrei w zespole.
Dlaczego Country Sisters stały się popularne?
Country Sisters rozpoczęły swoją karierę w latach 70. XX wieku i od tej pory nieprzerwanie działają na rynku muzycznym. Systematyczna praca i energia jej towarzysząca sprawiły, że grupa z roku na rok stawała się coraz bardziej popularna, a obecnie daje koncerty na całym świecie.

Fani lubią też

Zobacz też