Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Pop Krzysztof Zalewski - Ostróda

Krzysztof Zalewski - Ostróda

Organizator: Adria Art

Krzysztof Zalewski - OstródaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Krzysztof Zalewski zaprasza do Ostródy! Koncert odbędzie się już 11 września. Krzysztof Zalewski bilety już w sprzedaży.

Krzysztof Zalewski w Ostródzie

Późnym latem 2022 roku Krzysztof Zalewski zagra koncert w Ostródzie. Warto usłyszeć na żywo największe przeboje artysty, który od lat udowadnia, że jest jednym z najzdolniejszych młodych artystów na polskiej scenie.

O Krzysztofie Zalewskim

Krzysztof Zalewski to artysta, dla którego najważniejszy jest kontakt z publicznością. Wokalista, multiinstrumentalista i zdobywca wielu nagród wystąpi latem 2022 roku podczas wyjątkowego koncertu w Ostródzie, gdzie zaprezentuje swoje największe przeboje.

 

Młody artysta już w wieku 19 lat zdobył rozgłos, zwyciężając w drugiej edycji programu „Idol”. Największy sukces Krzysztof Zalewski zawdzięcza płycie „Złoto”, którą wydał w 2016 roku. Na tym krążku znalazły się takie przeboje jak „Miłość, miłość” czy „Polsko”. 

 

W 2020 roku wokalista i producent podzielił się z publicznością nowym albumem pt. „Zabawa”. W 2021 roku album został nagrodzony aż czterema Fryderykami. Promujące go single „Annuszka” i „Wszystko będzie dobrze” zostały odsłuchane na YouTubie już wiele milionów razy i wciąż królują na radiowych playlistach.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też