Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Trops Poznań

Trops Poznań

Poznań, Św. Rocha 9
Trops PoznańOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Legendarny poznański klub Trops powstał w latach 70., bardzo szybko zyskując miano kultowego w środowisku studenckim. Obiekt regularnie organizuje rozmaite imprezy, takie jak koncerty, występy kabaretowe, transmisje sportowe, wieczory karaoke, spotkania podróżnicze, bale oraz uroczyste gale. Przy klubie Trops działa dodatkowo szkoła tańca – Trops Dance Center.

Na scenie klubu gościli między innymi: Armia, Pidżama Porno, Elektryczne Gitary, Earth Crisis, Anarcrust, czy też hiphopowcy: Slums Attack, Owal, Mezo, Pan Duże P, Jeden Osiem L, Trzeci Wymiar Ascetoholix, Łona, 52 Dębięc, Pokahontaz oraz donGURALesko. Regularnie odbywają się tutaj także ogólnopolskie zloty fanów Depeche Mode.

Trops Poznań – wydarzenia

Organizowane przez Trops Poznań wydarzenia przyciągają tłumy zainteresowanych. W ostatnim czasie na terenie obiektu odbył się koncert "Silent Disco" – impreza, podczas której każdy uczestnik tańczy do muzyki płynącej z bezprzewodowych słuchawek. To niezwykłe doświadczenie i świetna zabawa, zwłaszcza dla przyjaciół, którzy chcieliby bawić się razem mimo różnych gustów muzycznych.

Wydarzenia, które mają miejsce w Klubie Trops, to także kabaretony i stand-upy. Na scenie pojawiła się m.in. Mama Na Obrotach. Artystka zasłynęła na TikToku ze względu na swoje nietuzinkowe poczucie humoru i dystans do świata. Klaudia zaprezentuje fanom program "Mój Pierwszy Raz", dzieląc się swoimi doświadczeniami związanymi z nowymi sytuacjami, które pojawiły się w jej życiu. Podczas tego wyjątkowego występu publiczność będzie miała okazję usłyszeć historie, które zmuszą ich do głośnego śmiechu. Mama Na Obrotach porusza tematy związane z relacjami rodzinnymi, kontaktem ze swoim fanami oraz nieuniknionym zjawiskiem w internecie – hejtem. Jednak to nie tylko żarty i opowieści czynią ją tak uwielbianą przez miliony – na uwagę zasługują także jej kultowe stroje.

Trops Poznań gościł także Rafała Banasia, który zaprezentował program "Szakal 3 lub 4 – Nie ze mną te numery". Komik po raz kolejny z nutką fantazji i odrobiną komediowego science-fiction opowiada o swoich obserwacjach współczesnego świata. Nie brakuje tu prawdziwych historii, które niejednokrotnie mogą spotykać w życiu każdego z widzów.

W Trops Poznań miał miejsce także występ "Widzę to inaczej" Pawła Chałupki. Artysta zdobył serca widzów, opowiadając prawdziwe historie z życia z czasów pracy w gastronomii. Paweł w niezwykły sposób przedstawia rzeczywistość, dodając do tego żarty i element komediowy. To rozrywka na zupełnie innym poziomie.

Trops Poznań – koncerty i wydarzenia

W Poznaniu pojawił się Marcin Zbigniew Wojciech z programem "SZTOS". Marcin to człowiek o wielu twarzach – artysta znany jest w całej Polsce jako "pozytywny wariat", żywioł sceniczny i dusza towarzystwa. Na scenie występuje od 17 lat i na swoim koncie ma ponad 1700 show. Komik jest dodatkowo członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200.

Trops Poznań – bilety

Sprzedawane w Trops Poznań bilety dostępne są w różnych wariantach cenowych. Warto także dodać, że wejściówki na poznańskie imprezy można zdobyć często w sprzedaży online, np. za pośrednictwem strony eBilet.pl. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas – zakup biletu drogą elektroniczną nie wiąże się bowiem z koniecznością oczekiwania w długich kolejkach do stacjonarnych kas biletowych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Trops Poznań?
Trops Poznań znajduje się przy ulicy Św. Rocha 9 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Trops Poznań?
W Trops Poznań odbywają się imprezy, koncerty, występy kabaretowe, transmisje sportowe, wieczory karaoke, spotkania podróżnicze, bale oraz uroczyste gale.
Kiedy został otwarty Trops Poznań?
Trops Poznań został otwarty w latach 70. XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też