Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Tor wrotkarski, Park Milenijny

Tor wrotkarski, Park Milenijny

Wrocław, Sukielicka
Sprawdź wydarzenia
Tor wrotkarski, Park MilenijnyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Jednym z ulubionych wśród mieszkańców Wrocławia miejsc do spędzania czasu na świeżym powietrzu jest Tor Wrotkarski przy ul. Sukielickiej. Ten obiekt sportowo-rekreacyjny znajduje się na Nowym Dworze, w Parku Milenijnym. Kompleks został wybudowany z myślą o The World Games 2017 i składa się z 200-metrowego toru do jazdy szybkiej oraz 600-metrowego toru do jazdy ulicznej.

Po odbywających się na Torze Wrotkarskim wydarzeniach związanych z World Games ten nowoczesny obiekt służy mieszkańcom miasta, jednak użytkownicy ze względu na brak oświetlenia mogli z niego korzystać tylko do zmroku. Na początku 2022 roku Tor Wrotkarski we Wrocławiu wyposażono w 4 maszty oświetleniowe i 32 słupy oświetleniowe z oprawami, które umożliwiają bezpieczną jazdę bez względu na porę dnia czy roku.

Tor Wrotkarski – wydarzenia wrotkarskie podczas TWG 2017

Na terenie Toru Wrotkarskiego przy ul. Sukielnickiej w dniach 21-29 lipca 2017 roku odbyły się zawody wrotkarskie, związane z X Światowymi Igrzyskami Sportowymi The World Games we Wrocławiu, w trakcie których można było podziwiać wyczyny światowej czołówki w różnych dyscyplinach. Na widzów podczas organizowanego na Torze Wrotkarskim wydarzenia czekała między innymi spektakularna i pełna emocji jazda szybka, w której liczyła się nie tylko szybkość, ale również technika.

Wśród miłośników występów artystycznych zachwyt wzbudziła jazda figurowa urozmaicona pięknymi choreografiami, strojami oraz muzyką. Z kolei hokej na rolkach to świetna alternatywa dla fanów NHL i podobnych wydarzeń hokejowych – w tym przypadku zmagania zostały przeniesione na parkiet, krążek zastąpiono piłką, a łyżwy rolkami. Podczas World Games 2017 odbywających się na Torze Wrotkarskim, bilety można było nabyć przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Tor Wrotkarski – wydarzenia specjalne

Zlokalizowany w Parku Tysiąclecia Tor Wrotkarski we Wrocławiu jest doskonałym przykładem tego, jak miejska przestrzeń może być przekształcona w centrum aktywności sportowej i rekreacyjnej. Wśród mających na Torze Wrotkarskim wydarzeń warto wyróżnić event “Czas na rolki”, który odbył się w sobotę 21 kwietnia 2018 roku. Tego dnia można było nie tylko podziwiać pokazy multimedalistów Mistrzostw Świata, ale również spróbować swoich sił na rolkach podczas warsztatów slalomowych i jazdy wyczynowej.

Kolejnym istotnym w historii Toru Wrotkarskiego wydarzeniem był Wielki Piknik, czyli czterogodzinna impreza, w której wszystko kręciło się wokół rolek. W czerwcu 2023 roku podczas pikniku zebrały się dzieci, młodzież i seniorzy, którzy mogli wziąć udział w konkursach i warsztatach prowadzonych pod okiem doświadczonych instruktorów. Podczas organizowanego na Torze Wrotkarskim wydarzenia odbyły się również pokazy profesjonalistów grających w hokeja i specjalizujących się w jeździe figurowej na rolkach.

Tor Wrotkarski – koncerty i wydarzenia w przyszłości

Wrocławski Tor Wrotkarski w Parku Tysiąclecia to centrum imprez tematycznych i wrotkarskich maratonów. W nadchodzącym czasie planowane na Torze Wrotkarskim koncerty i wydarzenia specjalne zgromadzą osoby poszukujące rozrywki z całego miasta. Harmonogram na najbliższe miesiące sprawdzisz na platformach internetowych, takich jak eBilet.pl.

Tor Wrotkarski – bilety na wydarzenia

Chcesz spróbować swoich sił lub podziwiać wyczyny profesjonalistów na Torze Wrotkarskim? Bilety na nadchodzące wydarzenia zarezerwujesz już teraz online. Oprócz eventów sportowych dużym zainteresowanie cieszą się również organizowane w okolicach Toru Wrotkarskiego koncerty. Sprawdź listę nadchodzących wydarzeń i nie przegap okazji do uczestnictwa w tej zabawie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Tor Wrotkarski?
Tor Wrotkarski znajduje się w Parku Tysiąclecia (Wrocław Nowy Dwór) przy ul. Sukielnickiej.
Jakie wydarzenia odbywają się na Torze Wrotkarskim?
Do organizowanych na Torze Wrotkarskim wydarzeń zaliczają się krajowe i międzynarodowe turnieje sportowe, koncerty, pokazy, warsztaty oraz eventy kulturalne.
Kiedy został otworzony Tor Wrotkarski?
Tor Wrotkarski we Wrocławiu został otworzony w lipcu 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też