Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Wrocław, Graniczna 4A
Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa WróbelOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wrocławska Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel to główna siedziba marki. Grupa Wróbel rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku – Mirosław Wróbel otworzył wówczas mały warsztat napraw powypadkowych w jednej z dzielnic Wrocławia. Z biegiem lat firma rozrosła się, uzyskując autoryzację na naprawę i serwis samochodów marki Mercedes-Benz.

Kolejne lata przyniosły przedsiębiorstwu szereg zmian. W 1995 roku ruszył serwis przy ulicy Klecińskiej we Wrocławiu, kilka miesięcy później rozpoczęto sprzedaż samochodów. Firma postanowiła także rozpocząć inwestycje poza stolicą Dolnego Śląska, startując w oddziałem w Opolu i Jeleniej Górze.

W 2017 roku siedziba firmy została przeniesiona do nowoczesnego obiektu przy ulicy Granicznej we Wrocławiu. Ogromny metraż i zaawansowane zaplecze techniczne sprawiły, że Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel stała się dodatkowo centrum różnorodnych eventów okolicznościowych. Na terenie obiektu odbyły się do tej pory m.in. koncerty oraz wydarzenia dedykowane miłośnikom motoryzacji.

Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel – bilety na koncerty

Na terenie Hali Serwisowej Mercedes-Benz Grupa Wróbel odbył się m.in. festiwal muzyczny Eklektik Session, który na przestrzeni lat zdążył wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych Wrocławia. Jak zaznaczają sami organizatorzy imprezy, Eklektik Session zaciera granice stylistyczne, a także promuje oraz integruje środowiska twórcze poprzez nawiązywanie współprac z artystami i instytucjami z całego świata.

W 2019 roku to m.in. dźwięki regionalnych stylów muzycznych Bliskiego Wschodu usłyszeć można było w Hali Serwisowej Mercedes-Benz Grupa Wróbel. Koncert Yossi Fine & Bena Aylona przyciągnął do hali cały tłum miłośników dobrej muzyki. Grupa zaprezentowała gościom hipnotyczne melodie regionalne, zabierając widownię na wzgórza Jerozolimy, wydmy Sahary oraz do oazy Błękitnej Pustyni.

Goście mieli okazję zobaczyć i usłyszeć na żywo jednego z najbardziej znanych muzyków i producentów na świecie. Yossi Fine wyprodukował ponad 40 albumów – wiele z nich nagrodzonych zostało złotem oraz platyną. Artysta współpracował z takimi muzykami, jak m.in. David Bowie, Lou Reedem, Gil Evans Orchestra czy Vieux Farka Toure.

Ben Aylon, perkusista zespołu, znany jest z kolei ze swojego unikatowego, "neo-afrykańskiego" stylu grania. Muzyk prezentuje widowni wybuchowe dźwięki plemienne przy użyciu różnorodnych bębnów. Perkusista współpracował z takimi artystami, jak Bombiono, Awadi czy Khaira Arby.

Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel – wydarzenia 

Na terenie hali Grupy Wróbel odbyła się inauguracja kolejnej edycji festiwalu Eklektik Session, która organizowana była pod hasłem MOSAIC. Wydarzenie pełne było atrakcji dla miłośników muzyki, mody oraz designu.

Event rozpoczął się występem Bena Aylona z projektem One Man Tribe. Podczas drugiej części wieczoru widownia mogła zobaczyć premierę nowej kolekcji Moniki Tatiany Idzikowskiej, znanej wrocławskiej projektantki. Kolejne dni festiwalu przeniesione zostały do innych lokalizacji na terenie Wrocławia.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel? Bilety na wydarzenia
Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Granicznej 4A.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Serwisowej Mercedes-Benz Grupa Wróbel? Koncerty i festiwale
Na terenie obiektu organizowane są różnorodne imprezy – zarówno koncerty, jak i eventy motoryzacyjne. Bilety na wydarzenia kupić można wygodną droga online.
Kiedy została otworzona Hala Serwisowa Mercedes-Benz Grupa Wróbel?
Grupa Wróbel rozpoczęła działalność w 1989 roku. W 2017 roku główną siedzibą firmy stał się obiekt przy ulicy Granicznej.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też