Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Centrum Sportowe Hasta La Vista

Centrum Sportowe Hasta La Vista

Wrocław, Góralska 5
Sprawdź wydarzenia
Centrum Sportowe Hasta La VistaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wrocław jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce, pełnym atrakcji w postaci pięknych zabytków architektury, urokliwych zaułków, malowniczych mostów i rozległych terenów zielonych. Jest także ważnym ośrodkiem sportowym. Miasto posiada wiele obiektów sportowych, w tym stadiony, hale sportowe, baseny i boiska, które służą do rozgrywania zawodów w różnych dyscyplinach. Wrocław był gospodarzem wielu ważnych wydarzeń sportowych, takich jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA 2012 oraz Mistrzostwa Świata w Unihokeju w 2019 roku.

Centrum Sportowe Hasta La Vista we Wrocławiu – o obiekcie

Przestronne Centrum Sportowe Hasta La Vista to obiekt zlokalizowany w centrum Wrocławia, przy ul. Góralskiej 5, nieopodal Rynku. To jeden z najpopularniejszych i największych klubów squasha na świecie. Wysoka jakość obiektu, swobodna atmosferze i wsparcie trenerów sprawiają, że goście czują się tu bardzo komfortowo.

W Centrum Sportowym Hasta La Vista znajdują się aż 32 korty do squasha, 10 kortów do badmintona, 8 stołów do tenisa stołowego, sale fitness oraz siłownia. Goście mogą korzystać również ze strefy SPA, wypożyczalni rakiet, sali zabaw dla dzieci, darmowego parkingu oraz Wi-Fi. W obiekcie zlokalizowana jest również restauracja oraz sklep sportowy.

Centrum Sportowe Hasta La Vista – wydarzenia

Co oferuje swoim gościom Centrum Sportowe Hasta La Vista? Wydarzenia sportowe pełne emocji, które na długo zapadną w pamięć obserwującym. W obiekcie odbyły się m.in. zawody squasha w ramach World Games, światowych igrzysk sportów nieolimpijskich. 63 zawodników z 26 krajów rywalizowało między sobą w 2017 roku.

W Centrum Sportowym Hasta La Vista odbył się również European Masters Individual, Mistrzostwa Świata Juniorów 2013, Europejskie Turnieje Juniorskie (PJO), Drużynowe Mistrzostwa Europy 2018 oraz Mistrzostwa Świata Masters w Squasha 2022. Bilety na wydarzenia sprzedały się jak świeże bułeczki.

Centrum Sportowe Hasta La Vista – koncerty i inne atrakcje

Co może odbywać się w Centrum Sportowym Hasta La Vista? Koncerty, imprezy muzyczne, spotkania integracyjne i wiele innych wydarzeń. Najczęściej mają tu jednak miejsce eventy sportowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem gości. Jeśli chcesz być na bieżąco z organizowanymi tu atrakcjami, koniecznie obserwuj harmonogram Centrum Sportowego Hasta La Vista. Bilety wstępu zakupić możesz na stronie internetowej eBilet.pl.

Rozrywka, którą proponuje Wrocław, przyciąga nie tylko mieszkańców miasta, ale także przyjezdnych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie wśród oferowanych przez miasto atrakcji. Doskonale odnajdują się tu zarówno rodziny z dziećmi, zakochane pary, jak i imprezowicze, szukający wrażeń.

We Wrocławiu odbywa się wiele koncertów, spektakli teatralnych z udziałem znanych aktorów, niezapomniane wystawy, targi, a także eventy sportowe dla miłośników aktywności fizycznej. Jeśli chcesz miło spędzić czas i skorzystać z mnóstwa atrakcji, koniecznie odwiedź Wrocław oraz Centrum Sportowe Hasta La Vista. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Sportowe Hasta La Vista?
Centrum Sportowe Hasta La Vista znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Góralskiej 5.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Sportowe Hasta La Vista?
W Centrum Sportowym Hasta La Vista odbywają się rozmaite wydarzenia sportowe oraz kulturalno-rozrywkowe. Miały tu miejsce m.in. Mistrzostwa Świata Juniorów 2013, European Masters Individual 2017, The World Games 2017, Drużynowe Mistrzostwa Europy 2018, Europejskie Turnieje Juniorskie (PJO) oraz Mistrzostwa Świata Masters w Squasha 2022.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też