Teatr Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa to krakowski teatr miejski, w zamyśle kontynuujący działalność założonego w 1996 roku przez Bartosza Szydłowskiego (obecnego dyrektora naczelnego i artystycznego) Stowarzyszenia Teatralnego „Łaźnia”

 

Siedziba teatru mieści się w postindustrialnym budynku dawnych warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Mechanicznych. Spektaklem premierowym był Ryszard III autorstwa Szekspira, wyreżyserowany przez Macieja Fugasa. Zespół teatralny niejednokrotnie prezentował repertuar Teatru Łaźnia Nowa Kraków na wielu scenach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, na Ukrainie.

 

Od 2005 roku Łaźnia Nowa należy do  Trans Europe Halles, międzynarodowej sieci zrzeszającej niezależne, europejskie instytucje kultury, a od 2008 roku jest organizatorem  Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia.

Repertuar Teatru Łaźnia Nowa

W bogatym repertuarze Teatru Łaźnia Nowa znajdują się nie tylko spektakle, ale także różnego rodzaju widowiska, koncerty, pokazy filmowe i multimedialne, warsztaty i spotkania tematyczne. Jednymi z pierwszych spektakli nowej sceny krakowskiej były Pokojówki, co ciekawe, wystawione w obsadzie męskiej, wyreżyserowane przez Pawła Miśkiewicza.

Teatr Łaźnia Nowa Bilety

Teatr Łaźnia Nowa bilety znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Sprawdź co nowego w repertuarze i zobacz najlepsze spektakle sezonu!

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Teatr Łaźnia Nowa
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Szkolna 25
31-977 Kraków

Zakończone spektakle

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/