Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Teatr Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa

Kraków, Szkolna 25
Sprawdź wydarzenia
Teatr Łaźnia Nowa OpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Łaźnia Nowa to krakowski teatr miejski, w zamyśle kontynuujący działalność założonego w 1996 roku przez Bartosza Szydłowskiego (obecnego dyrektora naczelnego i artystycznego) Stowarzyszenia Teatralnego „Łaźnia”

 

Siedziba teatru mieści się w postindustrialnym budynku dawnych warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Mechanicznych. Spektaklem premierowym był Ryszard III autorstwa Szekspira, wyreżyserowany przez Macieja Fugasa. Zespół teatralny niejednokrotnie prezentował repertuar Teatru Łaźnia Nowa Kraków na wielu scenach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, na Ukrainie.

 

Od 2005 roku Łaźnia Nowa należy do  Trans Europe Halles, międzynarodowej sieci zrzeszającej niezależne, europejskie instytucje kultury, a od 2008 roku jest organizatorem  Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia.

Repertuar Teatru Łaźnia Nowa

W bogatym repertuarze Teatru Łaźnia Nowa znajdują się nie tylko spektakle, ale także różnego rodzaju widowiska, koncerty, pokazy filmowe i multimedialne, warsztaty i spotkania tematyczne. Jednymi z pierwszych spektakli nowej sceny krakowskiej były Pokojówki, co ciekawe, wystawione w obsadzie męskiej, wyreżyserowane przez Pawła Miśkiewicza.

Teatr Łaźnia Nowa Bilety

Teatr Łaźnia Nowa bilety znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Sprawdź co nowego w repertuarze i zobacz najlepsze spektakle sezonu!

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też