Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Molo w Krakowie

Klub Molo w Krakowie

Kraków, Centralna 41A
Klub Molo w KrakowieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Molo to zupełnie nowa przestrzeń eventowa na mapie Krakowa. Głównym jego motto jest kreatywność i doskonała zabawa. Obiekt zlokalizowany jest na Czyżynach w Krakowie, przy ul. ulicy Centralnej 41A, w dawnych halach Expo. W klubie Molo odbywają się festiwale muzyczne, koncerty, występy kabaretów i stand-upy. Miejsce to przyciąga publiczność spragnioną rozrywki i kontaktu z szeroko rozumianą kulturą.

Klub Molo – o obiekcie

Klub Molo to ponad 2000 m2 przestrzeni, na której zlokalizowane są dwie sceny, świetnie wyposażony bar oraz zaplecze gastronomiczne. W wydarzeniach na głównej płycie uczestniczyć może nawet 4000 osób, natomiast na małej scenie swobodnie będzie bawić się 1500 gości. Klub Molo to największy tego typu obiekt w kraju i główny punkt na mapie imprezowej stolicy Małopolski.

Klub Molo – koncerty

Co do tej pory miało miejsce w klubie Molo? Wydarzenia, takie jak koncerty zespołu Percival czy też Rockhouse Festival, podczas którego publiczność miała okazję bawić się przy nowej fali rocka. Na scenie pojawili się m.in. Besto, Lazy Bandits, Zakaz Palenia, Nova Fala, Hamulec, Sick Saints i Ka$hell.

Wspomniany wcześniej Rockhouse Festival to pomysł powstały z ramienia dwóch wspaniałych osobowości, pragnących wskrzesić rock’n’roll na krakowskim rynku muzycznym. Twórcy inicjatywy – Damian Marcinowski i Kuba Tkacz – postanowili stworzyć coś, co będzie łączyć ludzi przy dobrej zabawie.

Kogo zgromadził 5 czerwca Klub Molo? Koncerty lokalnych zespołów przyciągnęły fanów gitarowych riffów oraz klasyki rockowej z nutą nowoczesności, a bilety na to wydarzenie sprzedały się błyskawicznie. Jedną z grup muzycznych, która pojawiła się na scenie, była nowa formacja Ka$hell, na której czele stoi Marcin Marten – Abradab, założyciel zespołu Kaliber 44. Obecnie współpracuje z członkami zespołu Coma. To niebanalne połączenie muzyki noise, hip-hopu i post punk zachwyciło publikę.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Molo?
Klub Molo znajduje się na krakowskich Czyżynach, przy ulicy Centralnej 41A, w miejscu dawnych hal Expo.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Molo?
W klubie Molo odbyły się wydarzenia takie jak Rockhouse Festival, na którym usłyszeć można było młode zespoły rockowe, takie jak Besto, Lazy Bandits, Zakaz Palenia, Nova Fala, Hamulec, Sick Saints i Ka$hell.
Kiedy został utworzony Klub Molo?
Klub Molo utworzony został w 2022 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też