Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Stara Galeria ZPAF

Stara Galeria ZPAF

Warszawa, Plac Zamkowy 8
Sprawdź wydarzenia
Stara Galeria ZPAFOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stara Galeria ZPAF to wyjątkowy obiekt o historycznym znaczeniu, znajdujący się w samym sercu Warszawy. Obiekt położony jest na parterze budynku dawnego skrzydła kuchennego, przedłużającego przylegającą do Zamku Królewskiego Bacciarellówkę. To magiczne miejsce emanuje wyjątkowym charakterem. Neogotyckie wnętrza stanowią idealne tło dla Starej Galerii ZPAF oraz Galerii Obok ZPAF, gdzie regularnie odbywają się wystawy polskich i zagranicznych artystów. W siedzibie mieści się również biuro Zarządu Głównego oraz Okręgu Warszawskiego ZPAF, a także biblioteka z czytelnią.

Historia Związku Polskich Artystów Fotografików sięga roku 1947 – organizacja kontynuuje tradycje przedwojennego Fotoklubu Polskiego. Obecnie misją ZPAF jest wspieranie wszechstronnego rozwoju fotografii jako formy twórczej ekspresji. Organizacja angażuje się także w kształtowanie polityki kulturalnej państwa, ochronę wolności twórczej, ustanawianie etycznych norm zawodowych, jak również promowanie oraz ochronę dziedzictwa polskiej fotografii.

Stara Galeria ZPAF – bilety na wydarzenia

Zorganizowane na terenie Starej Galerii ZPAF wydarzenie, podczas którego pojawił się Krzysztof Ślachciak, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem miłośników sztuki. Na terenie placówki odbył się wernisaż wystawy oraz premiera książki o tytule "Bardziej prawdopodobne, że nie jesteśmy wyjątkowi".

Krzysztof Ślachciak to urodzony w 1983 roku fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jego prace były eksponowane na ponad 40 wystawach i wydarzeniach fotograficznych w kraju i za granicą, w takich galeriach jak PAcamera, Forum Fotografii, Pusta czy Galeria Obok ZPAF.

Stara Galeria ZPAF – koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizuje Stara Galeria ZPAF? Koncerty również cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców stolicy oraz przybywających tutaj turystów. Na terenie placówki odbyło się wydarzenie zatytułowane "Time for Chopin – koncerty w Noc Muzeów i wystawa", które pozwoliło gościom przenieść się w czasie i przestrzeni, łącząc muzykę Fryderyka Chopina oraz prezentowaną wówczas ekspozycję. Koncert miał miejsce w wieczór Nocy Muzeów. W galerii odbyło się pięć bezpłatnych koncertów chopinowskich. W trakcie wizyty zwiedzający mieli dodatkowo okazję zgłębić zaskakujący temat wystawy "Ukarane Miasto, Radomski Czerwiec '76".

Miłośnicy muzyki chopinowskiej mogą wziąć dodatkowo udział w codziennych koncertach muzyki słynnego pianisty – podczas występów swoje umiejętności prezentują m.in. laureaci konkursów krajowych i zagranicznych oraz profesorowie Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina. Bilety na wydarzenie dostępne są w różnych wariantach – zarówno normalnym, jak i ulgowym. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem naszej platformy internetowej, co stanowi doskonałe udogodnienie dla osób, które nie chcą poświęcać czasu na oczekiwanie w długich kolejkach do stacjonarnych kas biletowych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Stara Galeria ZPAF?
Stara Galeria ZPAF znajduje się w Warszawie przy Placu Zamkowym 8.
Jakie wydarzenia odbywają się w Starej Galerii ZPAF?
Stara Galeria ZPAF organizuje m.in. koncerty, wernisaże oraz spotkania autorskie. Bilety na eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej, np. za pośrednictwem naszego portalu eBilet.pl.
Kiedy została otworzona Stara Galeria ZPAF?
Historia Związku Polskich Artystów Fotografików, w ramach którego działa Stara Galeria ZPAF, sięga 1947 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też