Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Dominik Stępiński

Dominik Stępiński

Sprawdź wydarzenia
Dominik Stępiński SzczegółyOpisWydarzeniaDominik Stępiński - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Pianista

Opis

Dominik Stępiński  to urodzony w 1990 roku muzyk, który naukę muzyki zaczął w wieku sześciu lat. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, gdzie uczęszczał do klasy fortepianu prof. Cezarego Saneckiego.

Osiągnięcia Dominika Stępińskiego 

Dominik Stępiński  był uczestnikiem wielu kursów mistrzowskich, pracując pod kierunkiem m.in.: prof. Piotra Pa­lecz­ne­go, Philippe Giusiano, Stanislava Pochekina, Michiko Kasuya-Ohno. Zdobywał doświadczenie estradowe, biorąc udział w wielu  konkursach międzynarodowych.

 

W 2015 roku zajął III miejsce podczas XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Miłosza Magina w Łodzi. Uczestniczył również w programie „Młode Talenty w Muzeum Fryderyka Chopina", którego organizatorem był Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, wykonując recital chopinowski.

Koncerty Dominika Stępińskiego 

Podczas koncertów Dominika Stępińskiego można usłyszeć szeroki repertuar od epoki baroku po awangardę XX-wieczną. Oprócz tego prezentuje też recitale monograficzne poświęcone mniej znanym kompozytorom, takim jak Čiurlionis. Jednak szczególnie interesuje się twórczością Fryderyka Chopina.

 

Wydarzenia

Dominik Stępiński - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Dominik Stępiński ?

Miejscowości, w których Dominik Stępiński wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też