Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Stadion MOSiR Krosno

Stadion MOSiR Krosno

Krosno,  Legionów 1
Stadion MOSiR KrosnoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion MOSiR Krosno znajduje się przy ulicy Legionów 1 i stanowi główny kompleks sportowo-rekreacyjny w mieście. Jego korzenie sięgają roku 1949, gdy Miejski Klub Sportowy "Legia" podjął inicjatywę budowy tego obiektu. Przez lata stał się on domem dla piłkarzy klubu Karpaty Krosno oraz żużlowców drużyny Wilki Krosno (dawniej KSM Krosno).

W ostatnich latach ośrodek został poddawany wielu modernizacjom, do czego przyczyniły się sukcesy lokalnego klubu żużlowego i jego awans do Ekstraligi. Obecnie Stadion MOSiR Krosno wykorzystywany jest zarówno na poczet meczów piłki nożnej jak i żużlu, czy innych zawodów i dyscyplin sportowych. Ośrodek MOSiR pozwala też na wzięcie udziału w wydarzeniach kulturalnych i koncertach znanych i mniej znanych artystów z Polski i ze świata.

Stadion MOSiR Krosno - wydarzenia

Dzięki wszechstronnej infrastrukturze, Stadion MOSiR Krosno gości liczne imprezy sportowe, a także eventy kulturalne, takie jak koncerty muzyczne. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia masę atrakcji dla miłośników wielu dyscyplin sportu. Dostępne są m.in. zajęcia z lekkoatletyki, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, tenisa stołowego, szermierki czy też gry w szachy. Ponadto mecze oraz wyścigi żużlowe przyciągają do Krosna kibiców piłkarskich i fanów jednośladów. W okresie zimowym na terenie MOSiR-u działa także lodowisko i wyciąg narciarski.

Stadion MOSiR Krosno - koncerty znanych wykonawców

MOSiR Krosno to również miejsce niezapomnianych koncertów, które rozgrzewają dusze miłośników muzyki. W ciągu ostatnich dwóch dekad w ramach działalności wystąpili tam m.in. tacy wykonawcy jak Perfect, Doda, Ania Wyszkoni, Daria Zawiałow, a nawet Chór Aleksandrowa. Mimo sportowego charakteru miejsca jakim jest Stadion MOSiR Krosno, koncerty które odbywają się w ośrodku to niejednokrotnie występy znanych i lubianych gwiazd współczesnej muzyki rozrywkowej i nie tylko.

Stadion MOSiR Krosno - bilety online i inne udogodnienia

Planując udział w wydarzeniach, warto wcześniej zaopatrzyć się w wejściówki, aby zapewnić sobie wygodę i pewność uczestnictwa. Na imprezy organizowane przez Stadion MOSiR Krosno, bilety zakupić można drogą internetową, m.in. poprzez portal eBilet.pl. Placówka Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w swojej infrastrukturze posiada także pokoje gościnne, salon fryzjerski, bar, biuro podróży czy klub fitness.

Wśród inicjatyw, mających miejsce na obiektach sportowych w Krośnie, każdy znajdzie coś co idealnie wpasuje się w jego zainteresowania i hobby. Bez względu na to czy interesują Cię organizowane przez Stadion MOSiR Krosno wydarzenia sportowe czy wolisz iść na koncert, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion MOSiR Krosno?
Ośrodek rekreacyjny znajduje się w mieście Krosno, przy ulicy Legionów 1. Okolica już od przełomu lat 40/50 XX w. kojarzona jest ze sportowym życiem regionu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Stadion MOSiR Krosno?
Na Stadionie MOSiR Krosno odbywają się różnorodne wydarzenia sportowe oraz kulturalne, w tym między innymi mecze piłkarskie, zawody żużlowe, koncerty muzyczne i wiele innych. Istnieje również możliwość zapisania się na zajęcia sportowe i tematyczne. Dostępna jest sprzedaż biletów online.
Kiedy został otworzony Stadion MOSiR Krosno?
Historia Stadionu MOSiR Krosno sięga 1949 r. Dwa lata później w 1951 r. nastąpiło oficjalne otwarcie ośrodka, i od tamtej pory stanowi ważny punkt spotkań dla społeczności lokalnej i miłośników sportu z Krosna i okolic.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też