Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Klub Rock Iron

Klub Rock Iron

Krosno, Generała Władysława Sikorskiego 5
Klub Rock IronOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Rock Iron to wyjątkowe miejsce na mapie województwa podkarpackiego, regularnie przyciągające całe tłumy miłośników rockowych dźwięków. Jak czytamy na stronie internetowej klubu, hasło przewodnie Rock Iron brzmi: "ludzie, klimat, muzyka". Nic więc dziwnego, że organizowane tutaj eventy rockowe niezmiennie cieszą się ogromną frekwencją gości z całej Polski.

Klub Rock Iron – wydarzenia 2023

W marcu w klubie wystąpiły słynne heavymetalowe grupy Scream Maker i Steel Velvet. Scream Maker to zespół, który utworzony został w 2010 roku w Warszawie. Obecnie grupę tworzą: Sebastian Stodolak, Michał Wrona, Jasiek Radosz oraz Tomasz Sobieszak. Steel Velvet powstał z kolei w 2008 roku, od początku swojej działalności zachwycając miłośników rocka oryginalnym, mocnym brzmieniem.

W jaki sposób odbywała się sprzedaż wejściówek na koncert w Klub Rock Iron? Bilety na występ zespołów nabyć można było drogą online – ich cena wynosiła 40 złotych w przedsprzedaży i 50 złotych w dniu show.

W marcu fani rocka mieli także okazję zobaczyć na żywo występ zespołu Dragon. Artyści uznawani są za jednych z pionierów ekstremalnego metalu w Polsce – na przestrzeni lat rockmani zagrali trasy koncertowe u boku m.in. grupy Death, Kreator oraz Morbid Angel. Bilety na show zdobyć można było już za 40 złotych.

Klub Rock Iron – koncerty 2022

Miniony rok pełen był rockowych eventów, w których regularnie udział brali stali goście Klubu Rock Iron. Koncert Left Hand Sounds z całą pewnością na długo zapisze się w pamięci przybyłych fanów. Grupa zaprezentowała widowni zarówno debiutujące, jak i kultowe już kawałki. Występ rockmanów dopełniło show gości specjalnych – glam-punkowego kwintetu Swayzee.

W listopadzie na scenie klubu zagrał z kolei zespół The Sixpounder. Koncert ten był szczególnie wyjątkowy, ponieważ muzyczna przygoda grupy powoli się kończy – artyści zagrali show w krośnieńskim klubie, żegnając się z fanami w niezwykle magicznym stylu. The Sixpounder zaprezentował swój najnowszy album "Can We Fix The World" – jak zaznaczają sami muzycy, kawałki te stanowią dla nich prawdziwy powód do dumy.

We wrześniu w Krośnie pojawił się zespół Made in Warsaw Tribute to Deep Purple, który uznawany jest za jeden z największych polskich tribute bandów. Widownia miała okazję posłuchać magicznych riffów gitarowych, energicznych sekcji rytmicznych oraz charyzmatycznego wokalu. Grupa zagrała zarówno kultowe kawałki z dawnych lat, jak i nieco nowsze brzmienia.

Klub Rock Iron – wydarzenia nadchodzące

Już za niespełna pół roku na scenie Klub Rock Iron odbędzie się Still Of The Night – tribute dla zespołów rockowych, które królowały w latach ’80. Podczas imprezy goście zobaczą m.in. Kasię Bieńkowską (BlackKay), Adama Nawara (Cry Baby), Macieja Wróblewskiego (Internal Quiet) czy Mirka Skorupskiego (Pinn Dropp). Bilety na wydarzenie dostępne są w sprzedaży elektronicznej.

W kwietniu z kolei fani rocka wezmą udział w show In Twilight’s Embrace. Zespół rusza w polską trasę koncertową po takich miastach, jak m.in. Krosno, Chorzów, Kraków, Wrocław Czy Olsztyn. Bilety na rockowe wydarzenie zdobyć można już dziś drogą online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Rock Iron?
Klub Rock Iron znajduje się w Krośnie przy ulicy Sikorskiego 5.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Rock Iron? Bilety na koncerty
Klub Rock Iron regularnie organizuje eventy dla miłośników rockowej muzyki. Goście mieli okazję wziąć udział w show takich zespołów, jak m.in. Dezerter, Ketha, Armia czy Norman Power.
Kiedy został otworzony Klub Rock Iron?
Klub Rock Iron rozpoczął działalność kilkanaście lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też