Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy

Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy

Bydgoszcz, Gdańska 163
Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka w BydgoszczyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy to stadion lekkoatletyczny i piłkarski, wybudowany w latach 1957-1960 i gruntownie przebudowany w latach 2007-2008. Stadion jest częścią parku sportowego, o powierzchni 25 hektarów, położonego przy ul. Gdańskiej. Placówka jest miejscem wydarzeń sportowych oraz kulturalno-rozrywkowych dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, a także turystów.

Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz – bilety na wydarzenia i imprezy

Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz to 18-hektarowy zespół obiektów, które leżą na północy miasta. Poza imprezami sportowo-kulturalnymi, placówka jest miejscem treningów lekkiej atletyki, gimnastyki sportowej, strzelectwa sportowego oraz podnoszenia ciężarów.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających w Stadionie Miejskim Zawisza Bydgoszcz? Wydarzenia cykliczne, takie jak: turnieje piłkarskie, mistrzostwa lekkoatletyczne czy inne zawody sportowe od lat przyciągają fanów rozmaitych aktywności.

Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz to również miejsce działań charytatywnych. Miasto przygotowało tymczasowe miejsca noclegowe dla Uchodźców uciekających od wojny w Ukrainie

Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz – koncerty muzyki rozrywkowej

Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz to także miejsce wydarzeń rozrywkowych dla miłośników muzyki. W obiekcie odbyły się koncerty m.in. takich artystów jak: LemOn, Natalia Szroeder, Organek, Lady Pank, 10 Tenorów.

Organizatorzy dbają także o bogatą ofertę kulturalną z myślą o całych rodzinach. W hali odbywają się targi okolicznościowe (np. wiosenny kiermasz ogrodniczy, targi nieruchomości), zjazd foodtrucków, festiwal kolorów czy baniek mydlanych.

Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz wydarzenia 2022

Bieżący rok to moc atrakcji na Stadionie Miejskim Zawisza Bydgoszcz. Wydarzenia 2022 obfitują w imprezy sportowe. Na początku czerwca na terenie obiektu odbył się Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego, w którym wzięło udział ponad 300 zawodników oraz zawodniczek.

W hali SISU Arena zostały również rozegrane LXXV Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu wolnym oraz jubileuszowy XXX krajowy czempionat w zapasach kobiet.

W kolejnych miesiącach na odwiedzających czekają wydarzenia muzyczne i kulturalne. Miłośnicy muzyki rozrywkowej mogą wybrać się na The Show – A Tribute to ABBA, czyli koncert poświęcony twórczości gwiazd lat 70. Do Bydgoszczy powraca również impreza Queen Symfonicznie.

Wśród oferty stadionu znajdzie się również coś dla wielbicieli komedii, we wrześniu 2022 w obiekcie odbędzie się wydarzenie Please Stand Up, czyli show z udziałem najlepszych polskich komików.

W serwisie eBilet.pl komfortowo i z poszanowaniem bezpieczeństwa danych osobowych kupisz bilety na koncerty i wydarzenia zorganizowane w Stadionie Miejskim Zawisza Bydgoszcz. eBilet Polska oficjalnym kanałem sprzedaży – sprawdź ofertę już teraz.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz?
Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz znajduje się przy ul. Gdańska 163. Do obiektu można dojechać komunikacją zbiorową, autobusem linii 52 lub 93, a także tramwajem o numerze 1 bądź 10.
Jakie wydarzenia odbyły się na Stadionie Miejskim Zawisza Bydgoszcz?
Dotychczas na Stadionie Miejskim Zawisza Bydgoszcz odbyły się m.in. takie wydarzenia jak Europejski Festiwal Lekkoatletyczny, Lekkoatletyczny Memoriał Ireny Szewińskiej, Wystawa psów rasowych, wiele mistrzostw sportowych, towarzyskie mecze piłkarskie czy wydarzenia rozrywkowe i muzyczne.
Kiedy został utworzony Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz?
Stadion Miejski Zawisza Bydgoszcz został wybudowany w latach 1957-1960, jego renowacja przypadła natomiast na lata 2007-2008.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też