Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Scena na Piętrze w Poznaniu

Scena na Piętrze w Poznaniu

Poznań, Masztalarska 8
Scena na Piętrze w PoznaniuOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Scena na Piętrze w Poznaniu powstała w 1979 roku przy Estradzie Poznańskiej, pod pierwotną nazwą Teatru Inicjatyw. Od początku istnienia scena miała charakter impresaryjny, organizując występy zespołów gościnnych. Na deskach teatru występowali znani i cenieni aktorzy polscy, m.in. Grażyna Barszczewska, Krystyna Janda, Beata Tyszkiewicz, Hanka Bielicka, Magdalena Zawadzka, Henryk Machalica, Gustaw Holoubek i inni. Współcześnie Scena na Piętrze Poznań pełni jednocześnie funkcję teatru i miejsca, w którym niejednokrotnie organizowane są ciekawe wydarzenia kulturalne takie jak koncerty, występy kabaretowe i spektakle teatralne Estrady Poznańskiej.

Scena na Piętrze Poznań repertuar

Odnowiona i zmodernizowana sala Sceny na Piętrze pozwala publiczności na komfort uczestnictwa w spektaklach i innych wydarzeniach. Do tej pory zagrano m.in. Czas na miłość, O matko z córką, W czasie deszczu dzieci się nudzą, recital Roberta Kudelskiego Co mężczyzna chce powiedzieć i inne.

Scena na Piętrze Poznań Bilety

Scena na Piętrze Poznań bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu dostępne w serwisie eBilet.pl. Szybka i bezpieczna transakcja – sprawdź już teraz!

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn