Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Scena na Piętrze w Poznaniu

Scena na Piętrze w Poznaniu

Poznań, Masztalarska 8
Scena na Piętrze w PoznaniuOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Scena na Piętrze w Poznaniu powstała w 1979 roku przy Estradzie Poznańskiej, pod pierwotną nazwą Teatru Inicjatyw. Od początku istnienia scena miała charakter impresaryjny, organizując występy zespołów gościnnych. Na deskach teatru występowali znani i cenieni aktorzy polscy, m.in. Grażyna Barszczewska, Krystyna Janda, Beata Tyszkiewicz, Hanka Bielicka, Magdalena Zawadzka, Henryk Machalica, Gustaw Holoubek i inni. Współcześnie Scena na Piętrze Poznań pełni jednocześnie funkcję teatru i miejsca, w którym niejednokrotnie organizowane są ciekawe wydarzenia kulturalne takie jak koncerty, występy kabaretowe i spektakle teatralne Estrady Poznańskiej.

Scena na Piętrze Poznań repertuar

Odnowiona i zmodernizowana sala Sceny na Piętrze pozwala publiczności na komfort uczestnictwa w spektaklach i innych wydarzeniach. Do tej pory zagrano m.in. Czas na miłość, O matko z córką, W czasie deszczu dzieci się nudzą, recital Roberta Kudelskiego Co mężczyzna chce powiedzieć i inne.

Scena na Piętrze Poznań Bilety

Scena na Piętrze Poznań bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu dostępne w serwisie eBilet.pl. Szybka i bezpieczna transakcja – sprawdź już teraz!

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też