Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Pan Li

Sprawdź wydarzenia
Pan LiSzczegółyOpisWydarzeniaPan Li - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Komik, artysta kabaretowy, iluzjonista i stand-uper
social media:

Opis

Pan Li (Przemysław Lieske) to jeden z bardziej znanych polskich komików, artystów kabaretowych, iluzjonistów oraz stand-uperów. Uwielbiany przez publiczność i słynący z nietuzinkowych pokazów i programów komediowych.

Kilka słów o artyście

Jeśli ktoś choć trochę interesuje się światem iluzji, magii oraz występów estradowych o charakterze kabaretowo-komediowym, z pewnością zna Pana Li – prawda? Przemysław ma na swoim koncie liczne występy, a na każdym z nich publiczność bawi się na bardzo wysokim poziomie. Co istotne, do takich występów regularnie zapraszani są właśnie ludzie z widowni, więc jak widać Pan Li bardzo ceni sobie kontakt z publiką i troszczy się o to, aby każdy wyniósł z jego występu dobre wspomnienia i mnóstwo wewnętrznej radości. Obok takiej rozrywki po prostu nie da się przejść obojętnie! Pan Li często bazuje też na improwizacji.

Występ w „Mam Talent”

Szersza publiczność usłyszała o Panu Li przede wszystkim za sprawą jego udanego występu w programie rozrywkowym „Mam Talent”. To właśnie tam Przemek pokazał próbkę swoich możliwości i zachwycił najbardziej wymagających widzów oraz jury.

Programy komediowo-kabaretowe

Biorąc pod lupę programy komediowo-kabaretowe, którymi Pan Li „obdarował” już polską publiczność, wypadałoby wspomnieć o dwóch tytułach:

  • „Szczym do ludzi”,
  • „Wisi mi to”.

To właśnie w nich można znaleźć dużą dawkę komedii, iluzji, magicznego talentu, poczucia humoru, dystansu do własnej osoby, ale też pomysłu na zbudowanie silnej relacji z publicznością. Na scenie współpracował już m.in. z kabaretem Paranienormalni. Jego najpopularniejsze numery to m.in. „Kotara” oraz „Wykrywacz kłamstw”.

Główna nagroda na festiwalu „One Man Show”

Pan Li może się pochwalić wieloma artystycznymi laurami, w tym m.in. główną nagrodą na prestiżowym przeglądzie komików „One Man Show” w Koszalinie.

Na co można liczyć na jego występach?

Niektóre mocne strony komediowych występów Pana Li zostały wymienione wyżej, ale warto wspomnieć jeszcze o kilku innych kwestiach, które mogą zainteresować osoby zastanawiające się nad wybraniem się na występ tego utalentowanego komika. Pan Li to gwarancja:

  • niebanalnych żartów i pokazów,
  • błyskotliwości, nieoczywistego humoru i spontanicznej interakcji z publicznością,
  • mistrzowskich sztuczek z dziedziny magii i totalnego zaskoczenia,
  • niezwykłej atmosfery w trakcie każdego występu i niezapomnianych wspomnień na długie lata,
  • stworzenia spersonalizowanego show – występuje nie tylko na dużej scenie, ale też na mniejszych wydarzeniach, np. o charakterze firmowym.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Pan Li - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Pan Li?

Miejscowości, w których Pan Li wystąpi w najbliższym czasie: Poznań.

Kim tak właściwie jest Pan Li?
Pan Li, a tak właściwie Przemysław Lieske, to popularny polski komik, iluzjonista, artysta kabaretowy i stand-uper. Na jego występach po prostu nie można się nudzić, dlatego cieszy się sporą sympatią ze strony polskiej publiczności. Pojawiał się już w wielu miastach i na licznych wydarzeniach komediowo-kabaretowych, współpracując m.in. z kabaretem Paranienormalni. Występuje też na mniejszych wydarzeniach - np. na imprezach firmowych.
W jakim programie rozrywkowym wystąpił Pan Li oraz jakie programy kabaretowo-komediowe ma na swoim koncie?
Pan Li pokazał się szerszej publiczności w znanym programie rozrywkowym „Mam Talent”, gdzie jego występ doceniła nie tylko publiczność, ale też jury. Na jego artystycznym koncie znajdują się takie programy komediowo-kabaretowe, jak: „Szczym do ludzi” i „Wisi mi to”. Najciekawsze numery to m.in. „Kotara” i „Wykrywacz kłamstw”. Chętnie zaprasza na scenę osoby z widowni i bazuje na improwizacji.
Jaką nagrodą może się pochwalić Pan Li?
Pan Li został doceniony m.in. na przeglądzie komików „One Man Show” w Koszalinie, na którym to zdobył główną nagrodę.

Fani lubią też

Zobacz też