Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Artysta Piotr Niemiec

Piotr Niemiec

Sprawdź wydarzenia
Piotr Niemiec SzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Pianista

Opis

Piotr Niemiec to doskonale znany pianista, który regularnie koncertuje i bierze udział w różnego rodzaju spektaklach muzycznych. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (klasa fortepianu).

Rozmaite zainteresowania

Na płaszczyźnie muzycznej Piotr Niemiec radzi sobie bardzo dobrze i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Współpracuje z nim m.in. Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej w Cieszynie, ale też Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu). To co wyróżnia go na tle innych artystów, to chęć ciągłego rozwoju, dlatego też Piotr bierze udział w rozmaitych warsztatach i stale się szkoli, aby jego muzyczne umiejętności stały na najwyższym poziomie. Artysta doskonale odnajduje się zarówno w muzyce klasycznej, filmowej, jak i rozrywkowej.

Wyróżnienia

Koncertowanie to jedno, ale warto wiedzieć również o tym, że Piotr Niemiec ma na swoim koncie liczne występy w przeróżnych konkursach. Co istotne, startuje w nich z dużym powodzeniem! Oto najważniejsze wyróżnienia, które zgromadził do tej pory w swoim artystycznym dorobku:

  • wyróżnienie na II Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną”,
  • wyróżnienie na XIV Festiwalu Muzyki Instrumentalnej w Rybniku.

Nic w tym dziwnego, ponieważ Piotr z muzyką związał się już w wieku dziecięcym, a potem doskonalił jedynie swój warsztat, co zaowocowało zdobywaniem rozmaitych laurów na konkursach pianistycznych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kim tak właściwie jest Piotr Niemiec?
Piotr Niemiec to popularny polski pianista, który nie tylko koncertuje, ale też bierze udział w różnego rodzaju konkursach, spektaklach i festiwalach. Powiązany m.in. z Orkiestrą Państwowej Szkoły Muzycznej w Cieszynie i Akademią Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu). Warto podkreślić, że Piotr jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (klasa fortepianu).
Jakie wyróżnienia ma na swoim koncie Piotr Niemiec?
Piotr Niemiec może się pochwalić wieloma wyróżnieniami w największych konkursach pianistycznych w kraju. Miłośnicy szeroko pojętej sztuki na pewno wiedzą, iż Piotr został wyróżniony m.in. na II Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną” oraz na XIV Festiwalu Muzyki Instrumentalnej w Rybniku.
Po jaką muzykę sięga Piotr Niemiec?
Piotr Niemiec bardzo ceni sobie zróżnicowany repertuar muzyczny, dlatego też nie ma problemów z sięganiem po muzykę klasyczną, ale też muzykę rozrywkową lub filmową.

Fani lubią też

Zobacz też