Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej

D-BOMB

D-BOMBOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Zespół D-Bomb tworzą Bartek, Piotrek i Janek. D-Bomb zadebiutował w 1997 r. i bardzo szybko stał się rozpoznawalny i popularny. Przeboje takie jak "Dobrze robię", "Koniec" czy "Nagie Anioły" podbiły serca nastolatek. Ich muzyka obowiązywała na każdej dyskotece. W repertuarze zespołu są nie tylko szybkie, dynamiczne i lubiane przez młodzież utwory z gatunku dance & techno, ale także bardzo romantyczne ballady wywołujące westchnienia wśród damskiej części publiczności. Taką frekwencją jak na koncertach D-Bomb mógłby pochwalić się niejeden znany wykonawca. Zespół również dziś jest bardzo popularny. Najnowsze utwory, które już zostały docenione przez fanów to m. in. "Powiedz mi co czujesz", "Do szaleństwa", "Myślę" i "Shake your boom boom", "Lubię kiedy".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy powstał zespół D-Bomb?
Zespół D-Bomb jest polskim zespołem tworzącym muzykę w gatunku disco polo. Zespół został założony w 1996 roku w Warszawie.
Kto jest założycielem zespołu D-Bomb?
Założycielami i pierwszymi liderami zespołu byli bracia Bartosz oraz Jarosław Padyaskowie.
Kto wchodzi w obecny skład zespołu D-Bomb?
Obecnymi członkami zespołu D-Bomb są Bartosz Padyasek, Tomasz Iracki, Sebastian Kowalczyk.
Jaki jest pierwszy album zespołu D-Bomb?
Pierwszym albumem zespołu D-Bomb jest "Moja gra", którego premiera miała miejsce 14 czerwca 1997 roku. Z albumu pochodzą pierwsze przeboje zespołu takie jak "Powiedz mi" czy "Smak zabawy".
W jakich krajach występował zespół D-Bomb?
Zespół zazwyczaj koncertuje w klubach muzycznych, występował w krajach takich jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Niemcy czy Włochy.

Fani lubią też

Zobacz też