Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce OZAZU (scena plenerowa)

OZAZU (scena plenerowa)

Poznań, Wrocławska 25
OZAZU (scena plenerowa)OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sceny plenerowe to niezwykłe tło dla różnych wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Jednym z najnowszych tego typu miejsc na kulturalnej mapie Polski jest OZAZU scena plenerowa, zlokalizowana w Poznaniu w województwie wielkopolskim. To niezwykle miejsce z pewnością przyciągnie w niedalekiej przyszłości artystów i widzów z całej Polski, organizując różnorodne wydarzenia, koncerty oraz widowiska, które z pewnością dostarczą uczestnikom mnóstwa niezapomnianych emocji.

OZAZU scena plenerowa – wydarzenia

Odbywające się w OZAZU scenie plenerowej wydarzenie z okazji otwarcia lokalu cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Poznania. Inauguracją działalności OZAZU sceny plenerowej był koncert Grzegorza Hyżego – wokalisty i autora tekstów, który zyskał ogólnopolską sławę po dostaniu się do finału trzeciej edycji talent-show "X-Factor".

Grzegorz Hyży rozpoczął swoją profesjonalną karierę muzyczną pod koniec sierpnia 2010 roku, kiedy założył zespół BrytFunky po jednym z koncertów jam session w Poznaniu. Jednak grupa rozpadła się po roku współpracy, artysta stał się założycielem i liderem kapeli Grzegorz Hyży & Band. Po sukcesie w programie telewizyjnym stacji TVN w kwietniu 2014 roku wydał singel "Na chwilę", który osiągnął pierwsze miejsce na krajowej liście przebojów. Utwór ten znalazł się również na jego pierwszym albumie studyjnym o nazwie "Z całych sił".

Drugi album artysty, noszący nazwę "Momenty", został wydany w 2017 roku. Na single promujące wydawnictwo wybrano utwory "Pod wiatr", "O Pani!", "Noc i dzień" i "Niech pomyślą, że to ja". W tym samym roku nagrał również z Kayah piosenkę o nazwie "Podatek od miłości", który trafił na ścieżkę dźwiękową filmu o takim samym tytule. W 2018 roku pełnił rolę jednego z trenerów dziewiątej edycji talent-show "The Voice of Poland".

OZAZU scena plenerowa – koncerty

Wśród organizowanych w OZAZU scenie plenerowej wydarzeń znajdują się również tzw. chillout session swobodne i relaksacyjne spotkanie muzyczne, na którym dominują łagodne, uspokajające dźwięki. To doskonała okazja do odpoczynku, rozmowy, medytacji lub po prostu cieszenia się spokojnymi dźwiękami. Inną ciekawą propozycją jest również silent disco, czyli unikalnej formy imprezy, podczas której uczestnicy słuchają muzyki za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek.

W przeciwieństwie do tradycyjnych dyskotek, gdzie muzyka jest odtwarzana przez głośniki, podczas silent disco każda osoba ma indywidualny zestaw słuchawkowy, przez które odbiera dźwięk. Każda para słuchawek może mieć kilka oddzielnych kanałów, co pozwala uczestnikom wybierać preferowany rodzaj muzyki. Dzięki temu ludzie mogą tańczyć i bawić się na różne sposoby, nawet jeśli słuchają różnych utworów.

OZAZU scena plenerowa – bilety

OZAZU to miejsce, które z pewnością zyska wielu fanów wśród miłośników imprez na świeżym powietrzu. Organizowane przez OZAZU scenę plenerową wydarzenia cykliczne stanowią doskonałą propozycję dla osób szukających pomysłów na spędzenie czasu, korzystając przy tym z letniej aury. Planujesz odwiedzić OZAZU scenę plenerową? Bilety na nadchodzące koncerty są dostępne w sprzedaży przez Internet i m.in. przez platformę eBilet.pl

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się OZAZU scena plenerowa?
OZAZU scena plenerowa znajduje się przy ul. Wrocławskiej 25 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w OZAZU scenie plenerowej?
W OZAZU Scena Plenerowa odbywają się imprezy spod znaku Chillout Session czy Silent Disco. Pierwszym ogólnopolskiej sławy artystą, który odwiedził to miejsce, był Grzegorz Hyży.
Kiedy została otworzona OZAZU scena plenerowa?
OZAZU Scena Plenerowa została otworzona na przełomie czerwca i lipca 2023 roku – miejsce to ma szanse stać się jednym z najciekawszych miejsc na imprezowej mapie Poznania.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też