Na czasie

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie
Home Miejsce Olszynki Gądecz

Olszynki Gądecz

Gądecz, Gądecz 8a
Olszynki GądeczOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Olszynki Gądecz to malownicze miejsce, położone w otoczeniu terenów zielonych, stawu i klimatycznej zabudowy. Zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, sprzyjającej relaksowi i odpoczynkowi. Ta urokliwa część miasta staje się sceną dla wielu różnorodnych artystów, których występy zapewniają całą masę niezapomnianych muzycznych przeżyć. Mające tu miejsce wydarzenia kulturalne oraz koncerty to doskonały sposób na rozrywkę. Piękno natury Olszynki Gądecz stanowi fantastyczne tłu dla muzycznych uniesień, a wyjątkowo bogaty repertuar eventów, przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom muzyki i rozrywki.

Odbywające się w obiekcie wydarzenia kulturalne cieszą się dużą popularnością wśród miłośników kultury. Świadczy o tym liczba sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów. Mające miejsce w Olszynki Gądecz to koncerty z udziałem artystów reprezentujących różne dziedziny rozrywki. Swoje muzyczne show prezentują tu gwiazdy zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i te mniej znane szerszej publiczności. Na wiele spośród nadchodzących tu koncertów bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i m.in. przez platformę eBilet.pl.

Olszynki Gądecz – wydarzenia

Atrakcje odbywające się w Olszynki Gądecz to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy widzom w każdym wieku. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia kulturalne i koncerty z udziałem lubianych artystów. To również jedyna w swoim rodzaju atmosfera, bliskość natury i relaks.

Dlaczego warto odwiedzić Olszynki Gądecz? Wydarzenia kulturalne mające tu miejsce to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i imprez muzycznych docenia każda publiczność, niezależnie od gustu. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu rozrywką wybrać coś dla siebie.

Olszynki Gądecz – koncerty

Na scenie Olszynki Gądecz odbyły się m.in. Amsterdam Trance Energy, organizowany regularnie, podczas którego widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo DJ Quiz, Carrsten Hell, Chellminsky, Raffus i Tiddey oraz Garden Party z udziałem DJ Matysa, DJ DIABLLO aka COORBY, Jay Bea i Sim Jon. W Olszynki Gądecz zorganizowano również Święto Chleba, Sera i Miodu, podczas którego, oprócz występów, zapewniono masę atrakcji. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Olszynki Gądecz, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Olszynki Gądecz to obiekt, który uchodzi za wyjątkowe miejsce, nie tylko wśród mieszkańców miasta. Organizowana tu rozrywka dedykowana jest wszystkim miłośnikom kultury, niezależnie od wieku. Naprawdę dużo się tu dzieje, co pozwala na wybranie odpowiedniej rozrywki dla siebie i swoich bliskich. Nadchodzące eventy kulturalne i koncerty to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Olszynki Gądecz – bilety

Doskonale skrojony repertuar nadchodzących eventów uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku. Z pewnością wzbudzą one ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Na organizowanych przez Olszynki Gądecz eventach nie brakuje tłumów pod sceną. Te koncerty i widowiska to rozrywka, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Olszynki Gądecz, bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Olszynki Gądecz?
Olszynki Gądecz znajduje się pod adresem Gądecz 8A.
Jakie wydarzenia odbywają się w Olszynki Gądecz?
W Olszynki Gądecz miały miejsce takie eventy jak, m.in. Amsterdam Trance Energy oraz Garden Party.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też