Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Miejsce Och - Teatr

Och - Teatr

Warszawa, Grójecka 65
Sprawdź wydarzenia
Och - TeatrOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Historia Och-Teatru związana jest z Fundacją Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. Jej założycielami i fundatorami są aktorka Krystyna Janda, jej mąż – operator filmowy Edward Kłosiński oraz córka i aktorka – Maria Seweryn. Celem fundacji jest upowszechnianie oraz wspieranie kultury, głownie poprzez prowadzenie teatrów, ale także pomoc społeczności w dostępie do szeroko rozumianej kultury, współpraca ze szpitalami, domami dziecka i opieki, Uniwersytetami Trzeciego Wieku etc.

Och - Teatr informacje 

Dzięki działaniom Fundacji w 2005 roku otwarto teatr Polonia, w miejscu, w którym niegdyś znajdowało się pierwsze kino powojennej Warszawy – również o nazwie Polonia. Dzięki rosnącemu repertuarowi i ogromnemu zainteresowaniu widzów, a także ograniczonej licznie miejsc, zarząd podjął decyzję o otwarciu kolejnego teatru, w miejscu dawnego Kina Ochota.

 

Och-Teatr otwarty został 16 stycznia 2010 roku. Widownia z 447 miejscami pozwoliła na organizację większych wydarzeń. Spektakl Wassy Żeleznowej Gorkiego był pierwszym, który odbył się na scenie nowego teatru. Nowy obiekt przejął część repertuaru Polonii, a dodatkowo stworzył własny, z uwzględnieniem występów muzycznych.

 

W 2011 roku podjęto decyzję o reorganizacji profilu działania Teatru Polonia i Och-Teatru. Na scenie tego pierwszego odbywają się przedstawienia o nieco poważniejszej tematyce, natomiast drugi oferuje repertuar lżejszy, w dużej części komediowy. W 2013 roku budynek Och-Teatru przeszedł remont – powstała tu nowa scena i kawiarnia.

Och-Teatr spektakle i koncerty

Och-Teatr to miejsce dla ludzi, którzy poszukują niezapomnianych wrażeń w zakresie kultury i rozrywki. Odbywają się tu różne wydarzenia – przeprowadzane są m.in. warsztaty edukacyjne, wykłady, pokazy tematyczne, a także koncerty. Zdecydowanie największą grupą wydarzeń, organizowanych w Och-Teatrze są oczywiście spektakle z udziałem najpopularniejszych polskich aktorów.

 

W repertuarze Och-Teatru znalazły się spektakle Wspólnota mieszkaniowa, Coś tu nie gra, Casa Valentina, Oszuści, Lily, 8 kobiet, Pomoc domowa, Mayday i wiele innych. Na scenie pojawiło się wielu znanych aktorów teatralnych, filmowych i serialowych: Michalina Łabacz, Gabriela Muskała, Beata Ścibakówna, Piotr Grabowski, Filip Pławiak, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Agnieszka Więdłocha, Cezary Żak, Katarzyna Żak, Wiktor Zborowski, Artur Barciś, Rafał Rutkowski i wielu innych!

 

Dużą popularnością cieszą się również stand-upy – bo kto nie lubi ogromnej dawki śmiechu i dobrej zabawy? Publiczność miała okazję uczestniczyć w występach m.in. Szymona Majewskiego: One Mąż Show oraz Maminszymek.

 

W Och-Teatrze odbywają się również występy muzyczne znanych polskich gwiazd estrady. Koncerty Marii Peszek, Kultu, Ani Dąbrowskiej, Macieja Maleńczuka, zespołu Strachy na Lachy, Grzegorza Turnaua i innych artystów przyciągnęły tłumy słuchaczy! Bilety na wydarzenia sprzedają się w niezwykle szybkim tempie, a każdy widz bawi się doskonale!

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Och-Teatr?
Mieści się przy ulicy Grójeckiej w Warszawie w dawnym budynku Kina Ochota.
Jakie wydarzenia odbyły się w Och-Teatr?
W Och-Teatrze odbywają się różne wydarzenia rozrywkowo-kulturalne. Publiczność miała okazję zobaczyć m.in. spektakle Mayday, Coś tu nie gra, Oszuści, Lily, Wspólnota mieszkaniowa, 8 kobiet, Pomoc domowa. Odbyły się tu także koncerty Kultu, Grzegorza Turnaua, Marii Peszek, Ani Dąbrowskiej, Macieja Maleńczuka i zespołu Strachy na Lachy.
Kiedy powstał Och-Teatr?
Och-Teatr powstał w 2005 roku, w wyniku wzrostu popularności Teatru Polonia, założonego z inicjatywy Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też