Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Muzeum Sztuki Fantastycznej

Muzeum Sztuki Fantastycznej

Warszawa, Ząbkowska 31
Sprawdź wydarzenia
Muzeum Sztuki FantastycznejOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Muzeum Sztuki Fantastycznej w Warszawie to miejsce, które powstało w celu spopularyzowania twórczości artystów działających w kręgach sztuki fantastycznej i surrealizmu. Zlokalizowane na terenie Centrum Praskiego Koneser muzeum gwarantuje niesamowite wrażenia dla każdego prawdziwego fana sztuki. Przez swoją unikatowość zdecydowanie wyróżnia się na tle innych warszawskich muzeów i zachwyca oryginalnością.

Odwiedzając to magiczne miejsce, możemy zanurzyć się w niezwykłym świecie fantastycznym i chłonąć piękno najwybitniejszych dzieł artystów tworzących w stylu fantastycznym i surrealistycznym, charakteryzującymi się kontrastami, chaosem i tajemniczymi przedstawieniami miejsc, osób i przedmiotów. Muzeum skłania do refleksji i tworzenia własnych interpretacji co czyni go tym bardziej wyjątkowym.

Muzeum Sztuki Fantastycznej – wydarzenia

Jakie organizowane są w Muzeum Sztuki Fantastycznej wydarzenia i wystawy? Zdecydowanym hitem w repertuarze obiektu są wystawy sztuki poświęcone twórczości artystów surrealistycznych i fantastycznych.

Miejsce to ma na swoim koncie przede wszystkim cieszącą się bardzo dużą popularnością zeszłoroczną wystawę mistrzów surrealizmu i sztuki fantastycznej. Przyciągnęła ona aż kilkadziesiąt tysięcy osób zainteresowanych tą właśnie tematyką. Była ona tak obleganym wydarzeniem, że zdecydowano się na zorganizowanie drugiej edycji w miesiącach luty – maj 2023 roku.

Organizowane w Muzeum Sztuki Fantastycznej wydarzenia to te, podczas których można zobaczyć dzieła takich artystów jak Andrzej Olczyk, słynący przede wszystkim ze swoich bogatych w kolory, ekspresyjnych i unikalnych obrazów przedstawiających najczęściej naturę, krajobraz i światło. Jego dzieła są dynamiczne i energetyczne, emanujące życiem i wywołujące silne emocje u widza.

W miejscu tym prezentowano również twórczość Mariusza Krawczyka – jego prace są pełne wyrazistych kolorów, dynamicznych kompozycji i silnych kontrastów. Eksperymentuje on z różnymi stylami i technikami, od realistycznych pejzaży po abstrakcyjne kompozycje. Obrazy często odzwierciedlają jego wrażliwość na otaczający świat i ludzką naturę.

Muzeum Sztuki Fantastycznej – bilety

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu organizowanym przez Muzeum Sztuki Fantastycznej w Warszawie. Bilety można zakupić już od 30 zł i są one dostępne m.in. on-line poprzez serwis eBilet.pl. Wejściówki można także kupić na miejscu w Muzeum Sztuki Fantastycznej w Warszawie przy ulicy Ząbkowskiej 31. Zdobądź swój bilet już teraz!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Muzeum Sztuki Fantastycznej?
Muzeum Sztuki Fantastycznej znajduje się na ulicy Ząbkowskiej 31 w Warszawie.
Kiedy zostało otwarte Muzeum Sztuki Fantastycznej?
Muzeum Sztuki Fantastycznej zostało otworzone w czerwcu 2022 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też