Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Multikino

Multikino

Warszawa, Złota 59
Multikino OpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Multikino  jest siecią kin, która powstała  w 1995 roku. W całej Polsce znajdują się 33 obiekty. Od 2017 r. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce poszerzyła ofertę o pokazy w technologii Virtual Reality. Multikino VR by Samsung działa w 5 obiektach: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Szczecin, Poznań Malta oraz Łódź.

Powstanie i repertuar Multikina 

Pierwszy obiekt należący do sieci kin powstał 1998 w Poznaniu. Kolejny został oddany do użytku w roku 1999 w Warszawie, było to Multikino Multikino Ursynów.

 

W 2008 roku Multikino poinformowało o zainstalowaniu w każdym kinie projektorów cyfrowych pozwalających również na wyświetlanie filmów 3D w technologii Dolby 3D Digital Cinema.

 

Multikino na swoich ekranach prezentuje premiery filmowe oraz nocne maratony filmowe.  Można tu też zobaczyć transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre. Bogata oferta wydarzeń sprawia, ze Multikino jest jednym z najbardziej popularnych kin w Polsce. Sieciówka daje możliwość zakupu biletu do kina tuż przed seansem lub online w formie biletu lub vouchera Multikino. 

 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Multikino. S.A, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też