Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Mediateka w Grodzisku Mazowieckim

Mediateka w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Mazowiecki, 3 Maja 57
Mediateka w Grodzisku MazowieckimOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Mediateka Grodzisk Mazowiecki to innowacyjne miejsce, które stanowi centrum integracji lokalnej społeczności. Do dyspozycji gości pozostaje zarówno przestrzeń budynku, jak i bogate zaplecze merytoryczne, dostarczane przez wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Architektura tego obiektu jest nowoczesnym przykładem harmonijnego przenikania się przestrzeni, ludzi i różnorodnych działań. Na parterze Mediateki znajdziemy takie pomieszczenia, jak sala wielofunkcyjna z dostępem do aneksu kuchennego, hala koncertowa, sala telewizyjna oraz kącik fitness. 

Na pierwszym piętrze znajduje się sala muzyczna oraz pomieszczenia administracyjne. Kolejny poziom to siedziba Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, gdzie czytelnicy mogą korzystać z nowatorskich rozwiązań, takich jak stanowisko samodzielnej obsługi czytelniczej, multimedia (filmy i audiobooki), sala komputerowa, sala cichej pracy oraz czytelnia audiobooków. Goście znajdą tam dodatkowo przeszklony boks z interaktywnymi zabawkami edukacyjnymi dla najmłodszych oraz salę YouMedia wyposażoną w drukarkę 3D, roboty Photon i bieżnię VR.

Oferta Mediateki jest niezwykle zróżnicowana – organizowane tutaj aktywności dostosowywane są do różnych grup wiekowych, zarówno dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Placówka inicjuje ciekawe spotkania z pisarzami i ludźmi kultury, wykorzystujące najnowsze technologie warsztaty dla młodych, a także imprezy rozrywkowe. Mediateka Grodzisk Mazowiecki to także przestrzeń, która dba o kulturalną aktywność seniorów – osoby powyżej 60. roku życia mogą wziąć udział w zajęciach przygotowanych w ramach projektu Strefa Aktywnego Seniora.

Mediateka Grodzisk Mazowiecki – koncerty

Jakie wydarzenia muzyczne organizuje Mediateka Grodzisk Mazowiecki? Koncerty za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. We wrześniu odbył się tutaj festiwal ROCKOWISKO, podczas którego na scenie pojawiły się trzy utalentowane zespoły. Hypothermiя to grupa młodych, niesamowicie energetycznych artystów. Skład zespołu tworzy Vlasta (wokalista), Tomek i Martyna (gitarzyści), Maja (basistka) oraz Franek (perkusista). Muzycy czerpią inspirację z legendarnych zespołów rockowych, takich jak Nirvana, Green Day i Metallica.

Podczas koncertu na scenie pojawił się także zespół AntyRefleks – w skład grupy wchodzi Maurycy, Młody, Poniat, Wiktor i Patryk. Miłośnicy metalu, punku i rocka mogli bawić się również podczas występu Nie Pamiętam, którzy za każdym razem prezentują na scenie show pełne energii.

Mediateka Grodzisk Mazowiecki – bilety na kabarety

Miłośnicy polskich stand-upów również mogą skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Mediateka Grodzisk Mazowiecki. Wydarzeniem, które przyciągnęło w ostatnim czasie na widownię całą masę gości, był spektakl komediowy pod tytułem "Testosteron" – opowieść o mężczyznach, przyjaźni i dumie. Po takich przebojach, jak "Goło i wesoło" oraz "Nerwica natręctw" Teatr Gudejko wrócił na scenę z jedną najbardziej kontrowersyjnych komedii ostatnich lat. W obsadzie znalazły się takie nazwiska, jak m.in. Leszek Lichota, Maciej Wierzbicki, Jędrzej Hycnar, Jakub Zając czy Fabian Kocięcki.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Mediateka w Grodzisku Mazowieckim?
Mediateka w Grodzisku Mazowieckim znajduje się przy ulicy 3 Maja 57.
Jakie wydarzenia odbywają się w Mediateka w Grodzisku Mazowieckim?
Mediateka w Grodzisku Mazowieckim organizuje m.in. koncerty, stand-upy czy eventy tematyczne. Bilety na wydarzenia dostępne są często w wygodnej sprzedaży online.
Kiedy została otworzona Mediateka w Grodzisku Mazowieckim?
Mediateka w Grodzisku Mazowieckim rozpoczęła działalność w 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też