Na czasie

kswagnieszka-chylinskaopener-festivallil-tracydawid-podsiadlovan-gogh
Home Miejsce Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w Grodzisku Mazowieckim

Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Mazowiecki, Sportowa 29
Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w Grodzisku MazowieckimOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej jest jednym z jedenastu obiektów wchodzących w skład Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki, oddanym do użytku we wrześniu 2022 roku.

Nowoczesna bryła z rozświetloną fasadą, przestronne przestrzenie stwarzające szerokie możliwości aranżacyjne, świetna akustyka oraz stały system podwieszeń mechaniki scenicznej to tylko niektóre z elementów mające wpływ na niepowtarzalny odbiór organizowanych w obiekcie wydarzeń, zarówno sportowych jak i kulturalnych, na najwyższym, światowym poziomie. CAiIS gromadzi publiczność liczącą 2900 osób, dysponując przy tym 1567 miejscami siedzącymi na trybunie stałej.

Na co dzień doświadczający obiekt, mają szansę aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych i edukacyjnych, a także odpoczynku w specjalnie wydzielonej strefie.

Wydarzenia CAiIS

Obiekt CAiIS jest urzeczywistnieniem idei wielowymiarowości towarzyszącej miastu Grodzisk Mazowiecki. Powstał z myślą o ludziach, o tym by stworzyć dla nich przestrzeń pełną inspiracji, dobrych relacji i pasji. Odbywają się tu wydarzenia o szerokim wachlarzu tematycznym rozpoczynając od wielkich widowisk sportowych, koncertów, występów kulturalnych, targów, konferencji, gali i spotkań biznesowych kończąc na wystawach, warsztatach i prelekcjach.

Przestrzeń CAiIS uatrakcyjniają otwarta dla odwiedzających palmiarnia, ścianka wspinaczkowa, taras widokowy wraz z kopułą astronomiczną, a wkrótce również sala fitness, sala tenisa stołowego, siłownia oraz planetarium astronomiczne wyposażone między innymi w symulatory lotów w kosmos i kino sferyczne wyświetlające kosmos w czasie rzeczywistym.

Gdzie znajduje się Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej?

Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej znajduje się przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku Mazowieckim. Do obiektu można dotrzeć zarówno komunikacją miejską jak i spacerem - w 20 minut z dworca kolejowego lub w 10 minut z przystanku WKD Radońska.

Za okazaniem ważnego biletu na każde z wydarzeń obowiązuje darmowy przejazd kolejką WKD w tę i z powrotem.

Wydarzenia

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też