Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Restauracja ToTu

Restauracja ToTu

Kozerki, Jowisza 92, 05-825
Restauracja ToTuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Położona nieopodal Akademii Tenisowej Tenis Kozerki Restauracja ToTu jest częścią Hotelu Kozerki. Lokal specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej, a serwowane dania są w 100% własnej produkcji. Mieszkańcom Kozerek miejsce to kojarzy się nie tylko z przepysznym jedzeniem, ale również widowiskowymi koncertami i inicjatywami kulturalnymi. Odbywające się w Restauracji ToTu wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności i osób z różnych części Polski.

Restauracja ToTu – koncerty warte zapamiętania

Restauracja ToTu w Kozerkach to miejsce, w którym dobre jedzenie łączy się ze świetną muzyką i niezapomnianą zabawą. Najlepszym tego przykładem jest impreza Summer Vibes Ania Krysiak & Popularni. Organizowany 12 sierpnia 2023 roku przez restaurację ToTu koncert odbył się pod gołym niebem, na plaży w pobliżu Hotelu Kozerki. Restauracja na tę okazję przygotowała letni Drink Bar, Snack Bar i strefę BBQ.

Kolejnym wartym uwagi eventem był koncert KOMBII i Libera w Kozerkach, który odbył się 4 sierpnia 2022 roku. Podczas organizowanego w Restauracji ToTu wydarzenia można było posłuchać takich przebojów jak: “Linia życia”, “Nasze randez-vous”, “Kochać Cię za późno” czy “Black and white”. Przychody z biletów zostały przeznaczone na wsparcie młodych Tenisistów z Fundacji De Arte Athletica.

Na scenie w Kozerkach miał okazję wystąpić również tribute band z Bydgoszczy, który powstał w 1985 roku. Żuki to grupa muzyczna znana z aranżacji największych hitów rockowych i rock’n’rollowych. W Restauracji ToTu koncerty regularnie grają również Anna Krysiak & Manito, którzy wykonują covery najsłynniejszych kawałków.

Restauracja ToTu – wydarzenia kulturalne

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Restaurację ToTu? Wydarzenia kulturalne są kolejnym argumentem tłumaczącym dużą popularność obiektu. W kwietniu 2023 roku odbył się w tym miejscu Weekend Grecki. Goście mieli okazję spróbować prawdziwych greckich specjałów, takich jak pieczona macka ośmiornicy, briam (zapiekanka warzywna z fetą), tzatziki, saganki, zupa rybna czy greckie wino.

Do organizowanych w Restauracji ToTu wydarzeń zaliczają się również Wielkie Grillowanie na Majówkę 2023, Dzień św. Patryka, Dzień Kobiet, Andrzejki, Hiszpański Wieczór Tapas, Festiwal Pizzy i wiele więcej.

Restauracja ToTu – wydarzenia w najbliższym czasie

W nadchodzących miesiącach w Restauracji ToTu w Kozerkach czeka Cię jeszcze więcej koncertów i wydarzeń kulturalnych. Harmonogram zbliżających się imprez możesz sprawdzić na platformach internetowych, takich jak eBilet.pl.

Restauracja ToTu udostępnia również przestrzeń eventową do organizacji imprez firmowych, komunii, urodzin i innych uroczystości. Sala wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, a oferta obejmuje profesjonalną obsługę kelnerską i przyrządzane na bieżąco jedzenie.

Restauracja ToTu – bilety

Restauracja ToTu w Kozerkach położona w samym sercu gminy Grodzisk Mazowiecki, to miejsce oferujące swoim gościom kulinarną ucztę i możliwość spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze. W restauracji regularnie organizowane są koncerty i różnorodne wydarzenia kulturalne, które integrują lokalne społeczności. Planujesz zawitać do Restauracji ToTu? Bilety na wydarzenia specjalne, które mają tu miejsce, zarezerwujesz już teraz przez Internet.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Restauracja ToTu?
Restauracja ToTu znajduje się we wsi Kozerki, położonej w województwie Mazowieckim, przy ul. Jowisza 92.
Jakie wydarzenia odbywają w Restauracji ToTu?
Restauracja ToTu to oprócz wyśmienitego jedzenia, liczne koncerty, wydarzenia specjalne i inne inicjatywy kulturalne, w których biorą udział osoby z różnych regionów Polski.
Kiedy została otworzona Restauracja ToTu?
Restauracja ToTu, która wchodzi w skład kompleksu Akademii Tenisowej Tenis Kozerki, została otworzona w 2019 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też