Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Akademia Tenisowa Tenis Kozerki

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki

Kozerki, Jowisza 92
Akademia Tenisowa Tenis KozerkiOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki w Grodzisku Mazowieckim to obiekt, który jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tym sportem w naszym kraju. Aktualnie ten nowoczesny kompleks uznawany jest za główną bazę polskiego tenisa.

Akademia została założona w 2017 roku i do tej pory nieustannie się rozwija. Rozbudowana infrastruktura sportowa sprawia, że kompleks w Kozerkach jest świetnym miejscem do organizacji najważniejszych imprez tenisowych.

Obiekt ma aż 15 kortów twardych (w tym 5 zewnętrznych), które spełniają najwyższe standardy obowiązujące na międzynarodowych turniejach. Akademia ma do zaoferowania również halę sportową, siłownię i strefę street workout, odkryty basen, strefy przeznaczone do grania w siatkówkę plażową, koszykówkę, badmintona, squasha, padla, Hotel Kozerki oraz Cafe Bistro i restaurację.

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki – wydarzenia

Wśród organizowanych w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki wydarzeń nie brakuje atrakcji dla fanów tenisa. W przeszłości odbyły się tutaj turnieje rangi ITF, PZT, WTA, ATP. Do najgłośniejszych z nich zaliczają się KOZERKI OPEN 2022 – ATP Challenger Mężczyzn z pulą nagród o wysokości 90 000 dolarów i Turniej Tenisowy POLISH OPEN ITF Kobiet z pulą 100 000 dolarów. 

Na kortach akademii w profesjonalnych rozgrywkach brały udział takie postacie, jak Magda Linette, Katerina Siniakova, Kacper Żuk czy Katarzyna Kawka. To tutaj swoją przygodę zaczynali medaliści Mistrzostw Polski i kadrowicze Kadr Narodowych. Akademia Tenisowa Tenis Kozerki to również wydarzenia kulturalne, liczne imprezy towarzyskie, warsztaty i obozy. 

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki - koncerty

Wśród głośnych eventów rozrywkowych, mających miejsce na terenie Akademii Tenisowej Tenis Kozerki koncert KOMBII i Libera jest wydarzeniem wartym szczególnego wyróżnienia. Został on zorganizowany z okazji Memoriału Pary Prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskiego.

Zespół KOMBII, w którego składzie jest Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta znany jest z takich hitów jak: “Linia życia”, “Nasze randez-vous", “Kochać cię za późno” i “Nie ma zysku”. Liber to z kolei wielokrotnie nagradzany raper, który wydał nagrany wspólnie z Sylwią Grzeszczak album “Ona i On”.

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki – zaplanowane wydarzenia i turnieje

W nadchodzących miesiącach na obiekcie nie zabraknie wrażeń sportowych. To tutaj rozgrywane są mecze polskiej zawodowej ligi tenisa ziemnego LOTTO SuperLIGA. Już w grudniu w Kozerkach odbędzie się decydująca faza edycji LOTTO SuperLIGA. Akademia Tenisowa Tenis Kozerki oferuje bilety w formie karnetów jedno lub trzydniowych. Podczas zmagań najlepsi tenisiści powalczą o tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Imprezy sportowe to jednak nie wszystko. Co jeszcze organizuje Akademia Tenisowa Tenis Kozerki? Koncerty i wydarzenia kulturowe to kolejne sposoby na spędzenie wolnego czasu w tym miejscu. Takie eventy miały już miejsce w przeszłości i z pewnością są planowane na zbliżające się miesiące.

Akademia Tenisowa Tenis Kozerki – bilety

Jesteś prawdziwym miłośnikiem tenisa i chcesz wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach sportowych w tej dyscyplinie? To właśnie z nich słynie Akademia Tenisowa Tenis Kozerki. Bilety na turnieje możesz zakupić na miejscu w kasie biletowej lub przez naszą stronę internetową. Kompleks Sportowo-Tenisowy Kozerki gwarantuje gorącą atmosferę podczas największych wydarzeń sportowych i rozrywkowych w okolicy.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Akademia Tenisowa Tenis Kozerki?
Akademia Tenisowa Tenis Kozerki znajduje się przy ulicy Jowisza 92 we wsi Kozerki, w gminie Grodzisk Mazowiecki. Kompleks sportowy położony jest około 20 km od Warszawy.
Jakie wydarzenia odbywają się w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki
Nowoczesne zaplecze sportowe Akademii Tenisowej Tenis Kozerki umożliwia organizację największych turniejów w tenisa ziemnego. W obiekcie odbywają się również koncerty i wydarzenia kulturowe.
Kiedy została otworzona Akademia Tenisowa Tenis Kozerki?
Akademia Tenisowa Tenis Kozerki została otworzona 17 września 2017 roku i jest jednym z najnowocześniejszych i największych ośrodków tenisowych w Europie.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też