Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasarzeszowskie-juwenalia
Home Miejsce Labirynt Club Szczecin

Labirynt Club Szczecin

Szczecin, Wojska Polskiego 20/U1
Labirynt Club SzczecinOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Labirynt Club to nowoczesny klub, który stanowi doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników muzyki. W obiekcie organizowane są wydarzenia kulturalne i muzyczne, które cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Na koncertach widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo ulubionych artystów – posłuchać znanych przebojów, ale również potańczyć i odpocząć od codzienności.

W Labirynt Club zorganizować można prywatne eventy, takie jak imprezy firmowe, integracyjne, urodziny, wieczór panieński i kawalerski. Goście będą okazję wypić znakomite drinki serwowane przez barmanów i bawić się w rytm muzyki, która porwie do tańca nawet tych, którzy nie lubią szaleć na parkiecie. Co tydzień odbywają się tu imprezy tematyczne pod znakiem muzyki latynoskiej. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia, takie jak Halloween, Mikołajki, Andrzejki czy Sylwester.

Labirynt Club został wyposażony w odpowiedniej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co pozwala uzyskać odpowiednią jakość dźwięku podczas występów artystycznych. Dlaczego warto odwiedzić Labirynt Club? Koncerty i wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, to zabawa i rozrywka, która zapewni masę pozytywnych wrażeń. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na platformie eBilet.pl.

Labirynt Club – wydarzenia

Odbywające się tu wydarzenia i koncerty dedykowane są wszystkim, którzy pragną odpocząć od zmartwień i trosk. Klub dba o to, aby w repertuarze występów znaleźli się ulubieni artyści muzyczni i komediowi. Eventy te cieszą się dużym zainteresowaniem gości nie tylko ze Szczecina, ale i z okolic. O popularności odbywający się tu imprez świadczy liczba sprzedanych biletów.

Jakich artystów ugościł Labirynt Club? Na koncertach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów jak Rzabka, Skolim, Vixa Punkt, Cukier, Księciunio, Bonson i Goście. Odbywają się tu również widowiska kabaretowe, na które chętnie przychodzą wszyscy miłośnicy komedii i stand-upu. W obiekcie został zorganizowany Kabaret Comedy Talent Show Komik 2020, podczas którego znakomici komicy zaprezentowali swoje programy komediowe. Wydarzenie prowadzili Bilguun Ariunbaatar oraz Arkadiusz Pan Pawłowski

Labirynt Club – wydarzenia – to interesujące inicjatywy kulturalne, które dostarczają mnóstwo emocji. To niezapomniane chwile, podczas których goście mają okazję usłyszeć najlepsze dźwięki muzyki czy prześmiewcze skecze, rozbawiające do łez miłośnik kabaretu. Do Labirynt Club, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Labirynt Club – bilety

Harmonogram nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie, prezentuje się naprawdę obiecująco. To znakomite występy i pokazy, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Labirynt Club? Koncerty i widowiska kabaretowe, które mają tu miejsce, to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki i kultury. Warto na bieżąco śledzić aktualności związane z eventami, aby mieć możliwość wzięcia udziału w tych najbardziej interesujących. Do Labirynt Club bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są na stronie internetowej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Labirynt Club?
Labirynt Club znajduje się przy al. Wojska Polskiego 20/U1 w Szczecinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Labirynt Club?
W Labirynt Club odbywają się wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty i stand-upy. Wystąpili tu m.in. Rzabka, Skolim, Cukier, Vixa Punkt i Kabaret Comedy Talent Show Komik 2020.
Kiedy został otwarty Labirynt Club?
Labirynt Club działa na szczecińskim rynku klubowym już od kilku lat.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też