Klub PROZAK 2.0

Klub PROZAK 2.0

Klub PROZAK 2.0 to krakowski klub muzyczny mieszczący się przy Placu Dominikańskim 6. Został powołany do życia na bazie legendarnego klubu Prozak - jednego z pierwszych, w którym można było usłyszeć nowoczesną muzykę offową. Generalnie w klubie Prozak 2.0 usłyszymy światową muzykę elektroniczną! Klub dba o nazwiska z najwyższej półki światowej alternatywy. Najlepsze sety, najlepsi DJ, najlepsza zabawa. Dodatkowo warto zaznaczyć, że w klub Prozac 2.0, jako jedyny w Polsce dysponuje nagłośnieniem Funktion One. Występowało tutaj wielu znakomitych artystów, między innymi Andy Butler/ Hercules & Love Affair, Catz n Dogz, Dixon, Kiasmos, Vitalic, President Bongo/GusGus, Jonas Kopp i wielu innych. Bilety na koncerty w klubie Prozak 2.0 w sprzedaży.

 pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub PROZAK 2.0
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

plac Dominikański 6
33-332 Kraków

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/