Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Arena Szopienice

Arena Szopienice

Katowice, 11 Listopada 16
Arena SzopieniceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Możliwość obejrzenia ulubionych rozgrywek na żywo, wynajem sali, aby przeprowadzić lekcje W-F, udział w grupie rekreacyjnej lub klubie sportowym – to tylko niektóre z udogodnień, jakie oferuje Arena Szopienice. Bilety dają możliwość spotkania ze sportowcami najwyższej klasy. Wejściówki możesz nabyć wygodnie, za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Arena Szopienice – wydarzenia, informacje o obiekcie

Arena Szopienice to jedna z placówek Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Katowicach (MOSiR), tuż obok takich obiektów jak: Ośrodek Sportowy Hetman, Kolejarz, Jantor, Podlesianka czy Gliwicka na kompleks składają się również: Ośrodek Tenisowy, Hala Sportowa, Stadion Miejski, Wodny Plac Zabaw, a także ośrodki rehabilitacyjno-wypoczynkowe.

Arena Szopienice na co dzień tętni życiem i gości okolicznych miłośników sportów w każdym wieku. W sali można skorzystać z popularnych maszyn sportowych (drabinki, ławki do ćwiczeń, atlasy, sprzęt do ćwiczeń na wolnych ciężarach, hantle i ciężarki), a przed budynkiem znajdują się profesjonalnie zaopatrzone tereny rekreacyjno-sportowe.

Arena Szopienice w Katowicach składa się z 4 części: salki wielofunkcyjnej, siłowni, tenisowych kortów zewnętrznych oraz skate-park. W ośrodku znajdują się również sanitariaty, szatnia i parking samochodowy. Warto nadmienić, że Arena jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nieopodal Areny Szopienice znajduje się również Miejski Dom Kultury "Szopienice - Giszowiec" w Katowicach, czyli placówka kulturalno-oświatowa dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych zamieszkujących stolicę województwa śląskiego.

Arena Szopienice – bilety na wydarzenia

Chcesz wybrać się na płatne wydarzenie do Areny Szopienice? Bilety możesz kupić bez wychodzenia z domu, w bezpieczny i komfortowy sposób na platformie eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Arena Szopienice?
Arena Szopienice położona jest w Katowicach przy ulicy 11 listopada 16, czyli we wschodniej części miasta. Do centrum sportowego można dostać się wygodnie komunikacją miejską – autobusem linii 109 bądź 70 lub tramwajem o numerze 34 i 14.
Jakie wydarzenia odbyły się w Arenie Szopienice?
Dotychczas w Arenie Szopienice odbyły się liczne rozgrywki sportowe, mecze towarzyskie i treningi ogólnorozwojowe, takich dyscyplin jak: siatkówka, tenis, futsal czy piłka nożna. Co roku w ośrodku sportowym Arena Szopienice odbywa się również memoriał poświęcony pamięci Krzysztofa Turka, który był jednym z założycieli i długoletnim wiceprezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół`43” Katowice.
Kiedy została utworzona Arena Szopienice​?
Arena Szopienice została utworzona i otwarta dla mieszkańców 12 stycznia 2008 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też