Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Mysłowicki Ośrodek Kultury

Mysłowicki Ośrodek Kultury

Mysłowice, Grunwaldzka 7
Mysłowicki Ośrodek KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Mysłowicki Ośrodek Kultury to miejsce, w którym od lat rozwijane są pasje i aktywności mieszkańców miasta. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Grunwaldzkiej 7 w Mysłowicach.

Mysłowicki Ośrodek Kultury – o obiekcie

W Mysłowickim Ośrodku Kultury odbywają się różnorodne imprezy kulturalne, m.in. spektakle teatralne, koncerty, warsztaty, wystawy czy projekcje filmowe. Wydarzenia skierowane są do odbiorców w różnych grupach wiekowych. Przyciągają liczną grupę zainteresowanych i gwarantują ogromne emocje. Mysłowicki Ośrodek Kultury – bilety na eventy dostępne są na stronie eBilet.pl.

W Mysłowickim Ośrodku Kultury organizowane są zajęcia stałe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wśród zajęć wymienić warto pracownię ceramiki, taniec i aktywność fizyczna, fotografię, malarstwo i rysunek, naukę gry na instrumentach oraz gry planszowe. Dla najmłodszych uczestników odpowiednim wyborem jest np. sensoryka.

Mysłowicki Ośrodek Kultury - koncerty

Z czego słynie Mysłowicki Ośrodek Kultury? Koncerty to rodzaj rozrywki, która przyciąga przed scenę tłumy słuchaczy w każdym wieku. Różnorodny repertuar sprawia, że wielbiciele niemal wszystkich styli muzycznych znajdą tu coś dla siebie. W Mysłowickim Ośrodku Kultury zagrali m.in. zespół Myslovitz, zespół Muchy, Hatifnats, Pustki, Kid A, L. Stadt, Errors, Mahjongg, Wavves, Muariolanza, Natanael, Zabili Mi Żółwia, Normalsi, Alicja Majewska, Tomek Makowiecki, Kortez i wielu innych

Jednym z wydarzeń w Mysłowickim Ośrodku Kultury był AlterFest, na którym wystąpili Snowman, Lewe Łokcie i Argentyńskie Psy. Publiczność bawiła się doskonale, a bilety na koncert sprzedały się błyskawicznie. To dowód na ogromną popularność wydarzeń tego typu.


Mysłowicki Ośrodek Kultury – kabarety i spektakle teatralne

W Mysłowickim Ośrodku Kultury kabarety cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności, która uwielbia spędzać czas na dobrej zabawie. Wśród grup komediowych, występujących na scenie MOK-u, wyróżnić warto kabaret Jurki, Paranienormalni, Łowcy.B, Kabaret pod Wyrwigroszem.

Co jeszcze dzieje się w Mysłowickim Ośrodku Kultury? Spektakle teatralne, które miały miejsce w obiekcie, przypadły do gustu miłośnikom gry aktorskiej na żywo. Odbyły się tu m.in. przedstawienia "Pół na pół", "Zaplątani w tańcu", "Kariera po polsku", "Prywatna klinika", "Andropauza 3, czyli jak żyć i nie zwariować", "Mąż mojej żony" i wiele innych.

Mysłowicki Ośrodek Kultury – stand up

Mysłowicki Ośrodek Kultury – kabarety to nie jedyna forma rozrywki, którą wybierają widzowie. Wydarzeniami, na których pojawiają się tłumy, są również stand-upy. Publiczność doskonale bawiła się m.in. na występach Marcina Zbigniewa Wojciecha, Wojciecha Kamińskiego, Michała "Mimi" Zenkera, Błażeja Krajewskiego. Odbyła się tu Liga Niezwykłych Standuperów, podczas której wystąpili Michał Pałubski, Magda Kubicka, Ola Petrus, Paulina Potocka, Jakub Ćwiek, Maciej "Lobo" Linke i inni.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Mysłowicki Ośrodek Kultury?
Mysłowicki Ośrodek Kultury znajduje się w Mysłowicach przy ulicy Grunwaldzkiej 7.
Jakie wydarzenia odbyły się w Mysłowickim Ośrodku Kultury?
W Mysłowickim Ośrodku Kultury odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych, m.in. koncerty Alicji Majewskiej, zespołu Myslovitz, Pustki, Muchy, Pokahontaz, Fisz Emade, Max Weber i inni. Popularnością cieszyły się spektakle teatralne, m.in. "Mąż mojej żony", "Trudny przypadek Jula Waldeckiego", "Andropauza 3, czyli jak żyć i nie zwariować", "Pół na pół", "Prywatna klinika", "Żona do adopcji". Widownia świetnie bawiła się na występach kabaretów Jurki, Łowcy.B, Moherowe berety.
Kiedy został utworzony Mysłowicki Ośrodek Kultury?
Mysłowicki Ośrodek Kultury utworzony został 1 września 2011 roku na skutek połączenia Miejskiego Centrum Kultury i Mysłowickiego Ośrodka Kultury i Sztuki "Trójkąt".

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też