Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Klub Hybrydy

Warszawa, Złota 7/9
Klub HybrydyOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bilety Hybrydy! Koncerty, imprezy studenckie, wydarzenia kulturalne w legendarnym warszawskim klubie Hybrydy!

 

Bilety na koncerty dostępne - Klub Hybrydy w Warszawie zaprasza. Klub Hybrydy jest to jeden z najpopularniejszych i najstarszych polskich klubów studenckich. Mieści się w Warszawie przy ulicy Złotej 7/9. Hybrydy działają od końca lat 50 XX wieku (miały kilka przerw w działalności). Początkowo był to klub muzyczny, w którym grano jazz. Wówczas zaczynali tutaj najważniejsi jazzmani, ikony polskiego jazzu: Nahorny, Sadowski, Trzaskowski, Krotochwil, Matuszkiewicz, Urbaniak, Stańko, Makowicz.

Klub Hybrydy w Warszawie - koncerty

W Hybrydach działali także twórcy piosenki poetyckiej czy kabareciarze. Pietrzak, Kofta, Młynarski i wielu innych. Miejsce to ulegało metamorfozom, tak samo jak zmieniały się gusta słuchaczy. Dzisiaj Hybrydy do klub, w którym znajdziemy dobrą muzykę, doskonałe zaplecze gastronomiczne, najlepsze imprezy klubowe, a przede wszystkim dalej odnajdziemy tutaj studenckiego ducha. Klub należy do  Uniwersytetu Warszawskiego, a w imieniu uczelni zarządza nim  Fundacja Universitatis Varsoviensis. Najlepsze koncerty w Warszawie, szalone imprezy do białego rana, inicjatywy kulturalne, wystawy i wiele więcej. A bilety na wydarzenia organizowane w Hybrydach dostępne na eBilet.pl!

 

Klub Hybrydy w Warszawie zaprasza na koncerty imprezy studenckie wydarzenia kulturalne - Sprawdź nadchodzące wydarzenia i adres klubu.

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso