Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Charlotte Sands

Charlotte Sands

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Charlotte SandsO wydarzeniu

O wydarzeniu

Po październikowym koncercie u boku 5 Seconds of Summer wschodząca gwiazda amerykańskiego pop punka, Charlotte Sands, powróci do Polski, gdzie wystąpi 7 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce! Supportami będą AJA, Emi Jeen. Charlotte Sands bilety na koncert już dostępne.

Charlotte Sands informacje

Wychowana na pop–punkowych zespołach z początku lat 2000. i jednocześnie zakorzeniona w folkowym storytellingu Charlotte Sands, wraz ze swoją twórczością będącą połączeniem chwytliwych melodii z niezwykle szczerymi, autorefleksyjnymi tekstami, po raz pierwszy skupiła na sobie uwagę za sprawą singla “Dress”. Utwór zainspirowany okładką magazynu Vogue, na której Harry Styles ubrany jest w sukienkę, w przeciągu dosłownie kilku godzin stał się hymnem samoekspresji dla tysięcy (teraz już nawet milionów) słuchaczy oraz z marszu wdarł się na billboardową listę Pop Airplay. W wieku 18 lat Charlotte kradnąc samochód swojej matki uciekła ze swojego rodzinnego Hopkinton do Nashville z planem, by po roku przerwy od nauki dostać się na prestiżową Berklee College of Music w Bostonie. Finalnie Sands w Bostonie nigdy nie zamieszkała i zamiast tego w pełni oddała się komponowaniu. Swoje poprzednie wydawnictwa promowała na koncertach z takimi wykonawcami jak My Chemical Romance, Yungblud czy the Maine (u których wystąpiła gościnnie w utworze “Loved You a Little”), a już w przyszłym roku ukaże się jej debiutancki album “can we start over?”, którego dużą część będziemy mogli usłyszeć na pierwszym headlinerskim koncercie piosenkarki w Polsce!

Czasówka koncertu prezentuje się następująco

  • 18:30 DRZWI
  • 19:00 EMI
  • 19:50 AJA
  • 20:40 CHARLOTTE SANDS


Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też