Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Thomas Anders & Modern Talking Band

Thomas Anders & Modern Talking Band

Organizator: AGENCJA KONCERTOWA "EWA-K"

OpisArtyści

Opis

BLACK FRIDAY Skorzystaj z promocji i kup bilety oraz pakiety ze specjalnym rabatem 20%! Oferta promocyjna obowiązuje od piątku 29 listopada.

 

OFERTA SPECJALNA W sprzedaży pakiety 2+1 oraz 3+1! Ilość pakietów ograniczona. Oferta obowiązuje do 23.11 lub do wyczerpania puli.

 

Aby kupić bilety w pakiecie należy wybrać pojedynczy bilet na mapie obiektu i następnie wybrać w oknie dialogowym opcję z pakietem. Wejście z biletem pakietowym wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły do hali w tym samym momencie.

 

Thomas Anders & Modern Talking Band w Polsce! Zapraszamy na andrzejkowy koncert legendy euro dance, który dbędzie się 30 listopada w NETTO Arenie w Szczecinie. Thomas Anders & Modern Talking Band bilety już w sprzedaży.

Thomas Anders 

Fenomen, wielka gwiazda Modern Talking o wyjątkowo wysokiej i przenikającej barwie głosu. Niemiecki wokalista, kompozytor i producent muzyczny od najmłodszych lat interesował się muzyką - w wieku 10 lat pobierał lekcje gry na fortepianie.

 

Karierę rozpoczął w 1980 roku kiedy wydał swój pierwszy singiel, po tym jak wygrał konkurs talentów organizowany przez Radio Luxemburg.

Modern Talking

Zespół Modern Talking utworzyli Thomas Anders razem z Dieterrm Bohlenem. Grupa stała się jednym z najpopularniejszych zespołów dance popowych, euro dance'owych, euro disco lat 80'. 

 

Znakiem rozpoznawczym Modern Talking w większości utworów jest śpiewana falsetem druga część refrenu. Zespół wylansował takie przeboje jak  "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "You Can If You Want", "Geronimo's Cadillac" czy "Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love)".

 

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn