Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Galeria Malta Poznań

Galeria Malta Poznań

Poznań, Maltańska 1
Galeria Malta PoznańOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Galeria Malta to centru handlowe mieszczące się w Poznaniu. Do użytku publicznego zostało oddane  w 2009 roku. Mieści się przy ulicy Maltańskiej 1, w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i wypoczynkowych terenów Malty.

 

Mieści się tu 170 sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji oraz Multikino, klub fitness i plac zabaw dla dzieci. Galeria handlowa przystosowana jest też do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Multikino w Poznaniu

Multikino Poznań Malta to 10 sal różnorodnej wielkości – od 34 do 126 osobowych. Wszystkie fotele w Multikinie Malta, to fotele superVIP, które umożliwiają oglądanie filmów w pozycji półleżącej. Fotele posiadają dwa przyciski, dzięki którym widz sam steruje ich ustawieniem, decydując o najwygodniejszej dla siebie pozycji podczas oglądanego seansu. 

 

W kinie wykorzystano najnowsze technologie, projektory cyfrowe i wyjątkowej jakości dźwięk sprawiają, że jakość seansów zadowoli nawet najbardziej wymagających kinomanów.  Bilety do Multikina można nabyć w formie tradycyjnej przed seansem lub w formie cyfrowej jako bilet online lub voucher Multikino, który umożliwia zobaczenie wybranego filmu w dowolnym czasie.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, GNU Licencja Wolnej Dokumentacji

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też