Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Dom Kultury "Świt"

Dom Kultury "Świt"

Warszawa, Wysockiego 11
Dom Kultury "Świt"OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dom Kultury Świt w Warszawie to prężnie działająca od niemal 70 lat instytucja kultury, która w ramach swojej działalności organizuje wydarzenia z szeroko pojętego zagadnienia kultury i sztuki, a także zajęcia edukacyjne i warsztaty dla młodzieży i osób dorosłych. Bądź na bieżąco z wydarzeniami w Domu Kultury Świt w Warszawie – koncerty, spektakle, pokazy kinowe i wiele innych ciekawych eventów zobaczysz dzięki Fan Alertowi i biletom dostępnym na eBilet.pl.

Dom Kultury Świt w Warszawie – wydarzenia

W domu Kultury Świt w Warszawie wydarzenia kulturowe odbywają się regularnie i obejmują bardzo szeroki zakres działań. W DK Świt możesz uczestniczyć m.in. w koncertach, spektaklach, pokazach kinowych, imprezach dla dzieci, eventach ogrodniczych czy mnóstwie różnorodnych zajęć z zakresu warsztatu artystycznego i pozaartystycznego, np. zajęciach z programowania czy języków obcych.

Dom Kultury Świt w Warszawie – koncerty

Jednym z ciekawszych miejsc w stolicy, w którym można posłuchać muzyki na żywo, jest właśnie Dom Kultury Świt w Warszawie – koncerty odbywają się tam w ramach czterech kategorii, spośród których każda promuje inny rodzaj inspirującej, nowej muzyki.

  • Scena Obrzędowa – folkowe, nierzadko mistyczne dźwięki muzyki ludowej. Jeśli interesują Cię tego typu brzmienia, odwiedź Dom Kultury Świt w Warszawie – koncerty 2022 w ramach Sceny obrzędowej zagrają m.in. Derwana, Dikanda, Córa Mary czy Żniwa.
  • Scena Alternatywna – projekt, w ramach którego występują artyści łamiący schematy, szukający nowych, ambitnych i niebanalnych rozwiązań.
  • Scena Świt – kolejny projekt muzyczny stworzony przez Dom Kultury Świt w Warszawie – koncertowe wydarzenia z w jego zakresie obejmują występy nowych, dopiero odkrytych artystów, preferujących różne style muzyczne.
  • Jazz w Świcie – w DK Świt nie mogło zabraknąć koncertów jazzowych. Na miejscu oraz na eBilet.pl możesz znaleźć bilety na koncerty jazzowych muzyków z Polski i zagranicy.

Interesuje się koncertami w DK Świt w Warszawie? Ustaw Fan Alert dla tego miejsca, a otrzymasz od nas powiadomienie na temat wydarzeń muzycznych w Domu Kultury Świt w Warszawie. Dzięki eBilet.pl możesz kupić też bilety na koncerty w Świcie i inne wybrane wydarzenia.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Dom Kultury Świt w Warszawie?
Główny budynek Domu Kultury Świt w Warszawie znajduje się przy ulicy Piotra Wysockiego 11 w dzielnicy Targówek. Jednak w ramach DK Świt funkcjonują lub będą funkcjonować jeszcze trzy placówki: ARTHOUSE Kołowa – jest to modernizowany kompleks przy ulicy Kołowej 18, na terenie byłego Gminnego Klubu Piłkarskiego. Z inicjatywy DK Świt i przy współudziale mieszkańców Targówka powstaje tam ośrodek, który będzie skupiał wokół siebie działania za zakresu kultury, sportu, rekreacji, animacji społecznej, edukacji. Artenum i Dom Otwarty to kolejne dwie placówki kulturowe, które powstają przy w lokalach przy ulicy Radzymińskiej 121 oraz Radzymińskiej 123. Głównym założeniem inicjatywy jest stworzenie komplementarnej przestrzeni przeznaczonej do działań kulturowych dla osób z niepełnosprawnościami.
Jakie wydarzenia odbyły się w Domu Kultury Świt w Warszawie?
Dom Kultury Świt w Warszawie to aktywnie działająca instytucja, w której regularnie odbywają się koncerty, spektakle, wytrawy, warsztaty oraz wiele innych wydarzeń z zakresu szeroko pojętej kultury.
Kiedy utworzony został Dom Kultury Świt w Warszawie?
Dom Kultury Świt w Warszawie powstał w roku 1954. W oddalonej od Śródmieścia i Centrum dzielnicy był od dawana wyczekiwaną przez mieszkańców powojennej Warszawy inicjatywą.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też