Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce D.K. Luksus

D.K. Luksus

Wrocław, Wita Stwosza 16
D.K. LuksusOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

D.K. Luksus to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, pełne muzyki i emocji, nieograniczające się w jednym gatunki muzyki. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Wita Stwosza 16.

D.K. Luksus: o obiekcie

D.K. Luksus to przestrzeń dla artystów, którzy mają możliwość wyrażenia siebie poprzez dźwięki. D.K. Luksus wydarzenia – to nie tylko koncerty, ale również wystawy, warsztaty czy spotkania autorskie. Goście mają okazję zasmakować muzyki poezji, malarstwa i tańca. Dzięki różnorodnemu programowi muzycznemu każdy może poczuć się tu jak w domu. Hardcore punk, elektronika, rap – a to oczywiście nie wszystko. Jeśli kochasz muzykę – to miejsce stworzone dla Ciebie. Do D.K. Luksus, bilety dostępne są przez platformę eBilet.pl.

Dlaczego warto odwiedzić D.K. Luksus? Koncerty i wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, trafiając nawet w te najbardziej wysublimowane gusta. To różnorodność, która bardzo podoba się publiczności z Wrocławia i okolic. Odbywające się tu wydarzenia muzyczne stanowią doskonałą propozycję dla osób, ceniących dobrą zabawę i pozytywne emocje. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na platformie eBilet.pl.

D.K. Luksus: koncerty

Wydarzeniami, cieszącymi się największym zainteresowaniem odwiedzających D.K. Luksus są koncerty, na których można zobaczyć występy mniej lub bardziej znanych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jakich artystów ugościło D.K. Luksus? Na wydarzeniach zorganizowanych w obiekcie można było zobaczyć występy takich artystów, jak m.in. Der Weg Einer Freiheit, Kleszcza, Imminence, Tymona Tymańskiego, Karoliny Czerneckiej, Trupa Trupa, Przyłu & VBS, BonSoul oraz wielu innych.

Wydarzenia kulturalne, organizowane w D.K. Luksus przyciągają wielu gości z Wrocławia i całego województwa. Klub jest miejscem, którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Oprócz koncertów odbywają się tu również widowiska, wystawy czy spotkania autorskie, które cieszą się równie dużym zainteresowaniem widzów. Na organizowanych w D.K. Luksus wydarzeniach widać nie tylko miłośników kultury, ale również wszystkich, którzy poszukują pomysłów na różnorodne formy rozrywki. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na eBilet.pl.

Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To propozycje ciekawych występy artystycznych będących doskonałym pomysłem na relaks i zabawę w czasie wolnym. Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem D.K. Luksus? Koncerty , zaplanowane na nadchodzące miesiące to wyjątkowe propozycje dla wszystkich miłośników kultury w jej najlepszym wydaniu.

Zachęcamy do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. Zaplanowane wydarzenia to gwarancja udanej zabawy. D.K. Luksus to miejsce, która dba o dobrze skrojony grafik eventów – uwzględnia widowiska szerokiej gamy artystów, mniej lub bardziej znanych publiczności w każdym wieku. To interesujące występy muzyków ze wszystkich gatunków muzycznych, pokazy czy wieczory autorskie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – do D.K. Luksus, bilety dostępne są online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się D.K. Luksus?
D.K. Luksus znajduje się przy ul. Wita Stwosza 16 we Wrocławiu.
Jakie wydarzenia odbyły się w D.K. Luksus?
W obiekcie miały miejsce występy m.in. Yann, Nagrobków czy Daniela Spaleniaka.
Kiedy został utworzony D.K. Luksus?
D.K. Luksus został utworzony w 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też