Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce CH Blue City

CH Blue City

Warszawa, al. Jerozolimskie 179
CH Blue CityOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Blue City to jedno z najnowocześniejszych w Polsce centrów handlowych IV generacji, zlokalizowane w Warszawie, przy ulicy Opaczewskiej. Obiekt został zbudowany i zarządzany jest przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Blue City, której Prezesem jest Amnon Shiboleth. W CH Blue City odbywają się liczne wydarzenia, które przyciągają publiczność przed scenę.

 

CH Blue City – o obiekcie

CH Blue City zarządzane jest przez zespół specjalistów, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu centrami handlowymi. Jednym z nich jest Yoram Reshef, nagradzany wielokrotnie jako najlepszy w całej Polsce manager w obszarze centrów handlowych. Związany jest z polskim rynkiem nieruchomości od 1995 roku. W 2002 r. stanął na czele grupy nadzorującej budowę CH Blue City. Jest dyrektorem generalnym oraz wiceprezesem zarządu tego obiektu. 

 

W 2018 r. spółka Blue City podjęła decyzję o przebudowie niemalże 22 tys. mkw. powierzchni centrum. To sprawiło, że CH Blue City stało się jedynym w swoim rodzaju centrum handlowo – rozrywkowym.

 

Centrum Handlowe Blue City – wydarzenia

CH Blue City – wydarzenia – co odbyło się do tej pory w obiekcie? Miało mu miejsce mnóstwo wydarzeń, które przyciągnęły publiczność przed scenę. Wystąpili tu znani polscy artyści, tacy jak Lipali, Afromental, El Barto i Liam B, IRA, Skaner, Dawid Kwiatkowski. Koncerty w CH Blue City to również Tango Para Todos dla WOŚP oraz Droga na Ostrołękę. Bilety na koncerty cieszyły się ogromną popularnością wśród publiczności.

 

Co jeszcze odbyło się w CH Blue City? Koncert III International Ochota Blues Festival, podczas którego wystąpili przedstawiciele gatunku z polski i zza granicy. Był to koktajl muzyczny, wypełniony entuzjazmem i nieskrywaną radością, które dominowały na festiwalu i nocnym jam session. Wystąpiły tu polskie formacje bluesowe, m.in. Hard Times – trio z Krakowa z charyzmatycznym liderem Łukaszem Wiśniewskim, Easy Rider - legenda polskiej sceny bluesowej, Teksasy – lubelski kwartet, tworzący energetycznego blues rocka, Burnin’ Hearts – rockowo-bluesowa grupa z Mazowsza, a także Cuckoo Child – warszawski zespół bluesowy.


Podczas festiwalu na scenie pojawili się również zagraniczni artyści: Noel Coutts – nowozelandzki muzyk, grający bluesa, country i rocka. Wsparli go polscy muzycy – Jacek Prokopowicz, Łukasz Gorczyca, Leszek Jakubczak oraz Jarosław Gaś, Gagarin Brothers – rock’n’rollowo-rockabillowy zespół z Rosji oraz Sergei Kurek Quartet – białoruska formacja bluesowa.

 

CH Blue City – wydarzenia 2022

Co odbędzie się niebawem w CH Blue City? Wydarzenia 2022, a wśród nich – otwarcie TEPfactor, czyli labiryntu wykutych w skale, 25 pokoi, rozlokowanych na powierzchni 1500 m2. Zadaniem gości jest sprostanie wyzwaniom wraz z grupą 2-6 osób – współuczestników. W każdym pokoju zainstalowane są ruchome i przeszkody, które mają sprawdzić cierpliwość, siłę fizyczną, logiczne myślenie i zręczność manualną.

 

Przechodząc przez kategorie uczestnicy otrzymują wskazówki, które pomagają otworzyć pokoje premium, w których znajduje się wskazówka do otwarcia skarbu. Gracze mają na przejście gry od 3 do 4 godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności wyzwań, które można wykonywać dowolną ilość razy w losowej kolejności. TEPfactor to rozrywka dla tych, którzy chcą przeżyć przygodę pełną emocji i adrenaliny wraz z grupą znajomych. Jak móc uczestniczyć w wydarzeniach w CH Blue City? Bilety to jedyna gwarancja wejścia na imprezę lub event.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się CH Blue City?
CH Blue City znajduje się w Warszawie, przy ulicy Opaczewskiej.
Jakie wydarzenia odbyły się w CH Blue City?
W CH Blue City odbyły się wydarzenia, takie jak wystawy i koncerty, m.in. Lipali, Afromental, IRA, Skaner, El Barto i Liam B, Dawid Kwiatkowski, III International Ochota Blues Festival i wiele innych.
Kiedy zostało utworzone CH Blue City?
CH Blue City utworzone zostało w 2004 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też