Na czasie

kswagnieszka-chylinskaopener-festivallil-tracydawid-podsiadlovan-gogh
Home Koncerty Pop Isaac Anderson

Isaac Anderson

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Isaac AndersonO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Isaac Anderson  w Polsce! Zapraszamy do Klubu Hybrydy w Warszawie już 30 listopada. W twórczości Isaaca Andersona skupia się to, co najciekawsze we współczesnym indie-popie. Jako supporty wystąpią Tom Millichamp oraz Waiting for Smith. Bilety już w sprzedaży.

Timing koncertu:

  • 19:00 - otwarcie drzwi 
  • 19:25 - Waiting For Smith 
  • 20:00 - Tom Millichamp 
  • 20:45 - Isaac Anderson

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Isaac Anderson

Godzina rozpoczęcia koncertu: 20:00

Artysta zadebiutował w 2020 roku i sukcesywnie zdobywa kolejne szczeble popularności w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. Pierwsze rzesze fanów zdobywał wirtualnie podczas pandemii: najpierw za sprawą EP-ki "Love in Conversation", a następnie poprzez występy na kanale YouTube oraz live’y na Instagramie. W 2022 roku wypuścił single "Mess Me Up" oraz "This Could Be Paradise", które zgromadziły miliony odtworzeń i kolejne setki tysięcy fanów, zapewniły mu też miejsce w koncertowym składzie Louisa Tomlinsona.

Teraz artysta nareszcie będzie mógł skonfrontować swoją solową twórczość z koncertową publiką, gdyż 30 listopada 2023 roku wystąpi w warszawskich Hybrydach. Bilety w cenie 99 zł trafią do ogólnej sprzedaży 31 marca o godz. 10:00.

> English version below <

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też