Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Centrum Kultury Agora

Centrum Kultury Agora

Wrocław, Serbska 5a
Centrum Kultury AgoraOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury Agora to nowoczesna miejska instytucja kultury o ponad 50-letniej tradycji. Centrum popularyzuje różne rodzaje sztuki. Instytucja prowadzi rozległą działalność artystyczną i edukacyjną. Na scenie obiektu odbywają się liczne koncerty, spektakle teatralne oraz widowiska muzyczne. Mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z bogatej oferty warsztatów i zajęć plastycznych, muzycznych i teatralnych. W Agorze działa 25 pracowni i nadzorowanych przez 18 doświadczonych instruktorów.

Bliska odległość od centrum i urokliwa lokalizacja nad Odrą przyciągają dzieci i dorosłych z różnych części miasta. Ośrodek współpracuje z uznanymi twórcami i pedagogami. Promuje rozwój młodych talentów i zaprasza znanych artystów. Jego wizytówką stały się cykliczne imprezy kulturalne m.in. ART OF IMPROVISATION Creative Festival &ndash (do 2016 r.), FeTA – Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich, 11/11 – "Wolność Kocham i Rozumiem" czy Festiwal Śpiewających Przedszkolaków.

Centrum Kultury Agora – wydarzenia i imprezy dla dzieci i dorosłych

Jakie eventy znajdziemy w ofercie Centrum Kultury Agora?  Wydarzenia obejmują wystawy, warsztaty zielarskie i ceramiczne oraz spotkania ze znanymi komikami. Na scenie Centrum Kultury wystąpiła m.in. znana z TikToka Mama na Obrotach w stand-upie "Mój pierwszy raz". Nie zabrakło pikantnego humoru, energii, kultowych strojów i historii, które na przemian wywołują łzy wzruszenia i śmiech. Solidną dawkę humoru zapewnili także Michał Leja z programem "Chciałbym się mylić" i Błażej Krajewski w programie "Mustang".

W Centrum Kultury Agora odbywają się także liczne imprezy o charakterze artystycznym. To m.in. dwudniowe warsztaty mozaiki ceramicznej i wystawa "Hałas na Różance", Biennale Fotografii TIFF oraz warsztaty zielarstwa i aromaterapii "Mydło i Powidło".

Centrum Kultury Agora – koncerty i spektakle

Centrum Kultury Agora dysponuje sceną i doskonałym zapleczem technicznym. Odbywają się tu spektakle teatralne oraz spotkania muzyczne. Koncerty w Centrum Kultury Agora to m.in. Babie Lato, czyli melodyjny powrót do słowiańskich korzeni z zespołem ShataQS w repertuarze "Droga Feniksa". Niebawem wystąpi tu grupa Banda Boffelli w koncercie muzyki włoskiej Bella Ciao!

Młodsi widzowie mogli rozerwać się podczas muzycznego spektaklu "Alicja w Krainie Czarów". Muzyka stworzona przez Adama Goika, baśniowe kostiumy i iluzjonistyczne triki sprawiają, że widowisko od pierwszych sekund przenosi widzów do krainy, w której wszystko jest możliwe. W repertuarze nie brakuje także klasycznych baśni Hansa Christiana Andersena. "Dziewczynka z zapałkami" to poruszająca opowieść przedstawiona w niezwykłej, zimowej oprawie. W trakcie spektaklu widzów odwiedzi… Święty Mikołaj! Można się także spodziewać opadów śniegu.

 

Centrum Kultury Agora – bilety i harmonogram wydarzeń

Bilety do Centrum Kultury Agora są dostępne w sprzedaży na miejscu i online. Pełny harmonogram wydarzeń wraz z opisem wydarzeń znajdziesz na stronie internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury Agora?
Centrum Kultury Agora znajduje się przy ulicy Serbskiej 5a we Wrocławiu. Dogodny dojazd ułatwia komunikacja miejska.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury Agora?
W Centrum Kultury Agora odbywają się koncerty, spektakle teatralne, wystawy oraz liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych.
Kiedy powstało Centrum Kultury Agora?
Centrum Kultury Agora to instytucja o ponad 50-letniej tradycji. Współcześnie działa jako galeria i scena muzyczno-teatralna.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też