Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Centrum Kultury Agora

Centrum Kultury Agora

Wrocław, Serbska 5a
Centrum Kultury AgoraOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury Agora to nowoczesna miejska instytucja kultury o ponad 50-letniej tradycji. Centrum popularyzuje różne rodzaje sztuki. Instytucja prowadzi rozległą działalność artystyczną i edukacyjną. Na scenie obiektu odbywają się liczne koncerty, spektakle teatralne oraz widowiska muzyczne. Mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z bogatej oferty warsztatów i zajęć plastycznych, muzycznych i teatralnych. W Agorze działa 25 pracowni i nadzorowanych przez 18 doświadczonych instruktorów.

Bliska odległość od centrum i urokliwa lokalizacja nad Odrą przyciągają dzieci i dorosłych z różnych części miasta. Ośrodek współpracuje z uznanymi twórcami i pedagogami. Promuje rozwój młodych talentów i zaprasza znanych artystów. Jego wizytówką stały się cykliczne imprezy kulturalne m.in. ART OF IMPROVISATION Creative Festival &ndash (do 2016 r.), FeTA – Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich, 11/11 – "Wolność Kocham i Rozumiem" czy Festiwal Śpiewających Przedszkolaków.

Centrum Kultury Agora – wydarzenia i imprezy dla dzieci i dorosłych

Jakie eventy znajdziemy w ofercie Centrum Kultury Agora?  Wydarzenia obejmują wystawy, warsztaty zielarskie i ceramiczne oraz spotkania ze znanymi komikami. Na scenie Centrum Kultury wystąpiła m.in. znana z TikToka Mama na Obrotach w stand-upie "Mój pierwszy raz". Nie zabrakło pikantnego humoru, energii, kultowych strojów i historii, które na przemian wywołują łzy wzruszenia i śmiech. Solidną dawkę humoru zapewnili także Michał Leja z programem "Chciałbym się mylić" i Błażej Krajewski w programie "Mustang".

W Centrum Kultury Agora odbywają się także liczne imprezy o charakterze artystycznym. To m.in. dwudniowe warsztaty mozaiki ceramicznej i wystawa "Hałas na Różance", Biennale Fotografii TIFF oraz warsztaty zielarstwa i aromaterapii "Mydło i Powidło".

Centrum Kultury Agora – koncerty i spektakle

Centrum Kultury Agora dysponuje sceną i doskonałym zapleczem technicznym. Odbywają się tu spektakle teatralne oraz spotkania muzyczne. Koncerty w Centrum Kultury Agora to m.in. Babie Lato, czyli melodyjny powrót do słowiańskich korzeni z zespołem ShataQS w repertuarze "Droga Feniksa". Niebawem wystąpi tu grupa Banda Boffelli w koncercie muzyki włoskiej Bella Ciao!

Młodsi widzowie mogli rozerwać się podczas muzycznego spektaklu "Alicja w Krainie Czarów". Muzyka stworzona przez Adama Goika, baśniowe kostiumy i iluzjonistyczne triki sprawiają, że widowisko od pierwszych sekund przenosi widzów do krainy, w której wszystko jest możliwe. W repertuarze nie brakuje także klasycznych baśni Hansa Christiana Andersena. "Dziewczynka z zapałkami" to poruszająca opowieść przedstawiona w niezwykłej, zimowej oprawie. W trakcie spektaklu widzów odwiedzi… Święty Mikołaj! Można się także spodziewać opadów śniegu.

 

Centrum Kultury Agora – bilety i harmonogram wydarzeń

Bilety do Centrum Kultury Agora są dostępne w sprzedaży na miejscu i online. Pełny harmonogram wydarzeń wraz z opisem wydarzeń znajdziesz na stronie internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury Agora?
Centrum Kultury Agora znajduje się przy ulicy Serbskiej 5a we Wrocławiu. Dogodny dojazd ułatwia komunikacja miejska.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury Agora?
W Centrum Kultury Agora odbywają się koncerty, spektakle teatralne, wystawy oraz liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych.
Kiedy powstało Centrum Kultury Agora?
Centrum Kultury Agora to instytucja o ponad 50-letniej tradycji. Współcześnie działa jako galeria i scena muzyczno-teatralna.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też