Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce BARdzo, bardzo

BARdzo, bardzo

Warszawa, Nowogrodzka 11
BARdzo, bardzoOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

BARdzo bardzo to koktajl bar, zlokalizowany przy ulicy Nowogrodzkiej 11 w Warszawie. Jak podkreślają właściciele – miejsce to stworzono z pasji do dobrej zabawy. Każdego dnia odbywają się tu ciekawe wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. W bogatym kalendarium wyróżnić można: koncerty, imprezy klubowe i warsztaty.

Klub BARdzo bardzo w Warszawie – o obiekcie

BARdzo bardzo to miejsce dla tych, którzy lubują się w pysznych koktajlach i dobrej muzyceBARdzo bardzo to klub, do którego wraca każdy, kto choć raz przekroczył bramę wejściową. To idealne miejsce do relaksu po męczącym dniu pracy, gdzie klienci odnajdą utraconą równowagę, a problemy odchodzą w zapomnienie. Można tu poznać inspirujących, ciekawych ludzi i dzielić z nimi wspólne zainteresowania.. Klub gwarantuje niepowtarzalne wrażenia – muzyka grana z płyt winylowych, koncerty z doskonałą akustyką, profesjonalna obsługa i co najważniejsze – znakomity klimat.

Klub BARdzo bardzo w Warszawie – koncerty

Koncerty w Warszawie cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza – jeśli grane są w takich klubach, jak BARdzo bardzo. Lokal gościł do tej pory wiele gwiazd polskiej i zagranicznej sceny. Wśród nich wymienić należy zespół CARNIVAL YOUTH, łotewską formację, która zagościła w stolicy w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej krążek Propeller. CARNIVAL YOUTH gościli już w Polsce dwukrotnie, na festiwalach Open’er i Spring Break. Ich muzyka to połączenie rocka i brzmień indie. Bilety do BARdzo bardzo sprzedały się w mgnieniu oka!

 

Koncerty w BARdzo bardzo to wydarzenia dla ludzi, spragnionych wrażeń. Udowodnił to występ zespołu The Ranch, pełne energii trio z Malty, które rozgrzało publiczność do czerwoności! Mocne, eksperymentalne brzmienia przypadły do gustu polskim słuchaczom, którzy szaleli pod sceną aż do końca!

Klub BARdzo bardzo w Warszawie – koncerty 2022

Co trzyma w zanadrzu klub BARdzo bardzo? Koncerty 2022 zapowiadają się wyśmienicie! Już w lutym na scenie pojawią się Plàsi i Axel Flóvent, skandynawscy artyści indie-folk, którzy postanowili połączyć siły i wyruszyć we wspólną trasę koncertową po Europie. Koncert w BARdzo bardzo z całą pewnością będzie niezapomnianym wydarzeniem – artyści zaprezentują się bowiem z zupełnie nowej strony.

 

BARdzo bardzo - koncerty 2022 – co jeszcze przyniesie nam przyszłość? W klubie w Warszawie pojawi się zespół Hugar, czyli duet w postaci Bergura Þórissona i Pétura Jónssona z Islandii. Muzycy tworzą niezwykłą mieszankę dźwięków smyczka, elementów neoklasycznych i elektroniki. Koncert Hugar zagra w BARdzo bardzo już 21 lutego.

 

Kolejnym, niepowtarzalnym wydarzeniem będzie koncert Stu Larsena, songwitera i podróżnika, który pojawi się w Warszawie w maju 2022. Życie muzyka to podróż – i taka jest również jego twórczość. Utwory Larsena to akustyczne kompozycje, w których wyraźnie wyczuwalny jest wpływ różnych kultur. Autor skupia się nie tylko na melodiach, ale także na tekście, który niesie z sobą pewną historię. Stu Larsen wystąpi w Polsce w ramach promocji albumu Marigold, który stanowi podsumowanie jego podróży po sześciu kontynentach.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się BARdzo bardzo?
Klub Bardzo bardzo znajduje się przy ulicy Nowogrodzkiej 11 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbyły się w BARdzo bardzo?
W klubie BARdzo bardzo odbywają się koncerty, imprezy klubowe i warsztaty. Wśród wykonawców, którzy pojawili się na scenie lokalu wymienić można m.in. zespół CARNIVAL YOUTH i The Ranch.
Kiedy otwarty jest klub BARdzo bardzo?
Klub BARdzo bardzo otwarty jest we wtorek od 19:00-2:00, w środę od 19:00 do 2:00, w czwartek od 19:00-2:00, w piątek od 19:00-4:00, w sobotę od 19:00-4:00 oraz w niedzielę od 19:00-0:00.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też