Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Bałtowski Kompleks Turystyczny

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Bałtów, Bałtów 8
Bałtowski Kompleks TurystycznyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bałtowski Kompleks Turystyczny jest pierwszym takim obiektem otwartym w Polsce. To wyjątkowa atrakcja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Obiekt znajduje się przy ul. Bałtów 8.

Bałtowski Kompleks Turystyczny: o obiekcie

Na terenie parku znajduje się dużo atrakcji, które zapewnią dużo radości. To m.in. Jurapark, Oceanarium, Park Miniatur czy Park Rozrywki. Bałtowski Kompleks Turystyczny organizuje również wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, które przyciągają tłumy widzów w każdym wieku. To wyjątkowe miejsce pełne rozrywki i zabawy, które oferuje możliwość spędzenia czasu w gronie najbliższych. Wydarzenia tu organizowane stanowią gwarancję rozrywki najwyższej jakości. Na nadchodzące eventy w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym bilety dostępne są w sprzedaży na portalu eBilet.pl.

Bałtowski Kompleks Turystyczny: wydarzenia

Organizowane przez Bałtowski Kompleks Turystyczny to koncerty dedykowane są wszystkim, niezależnie od wieku. Repertuar eventów zawiera m.in. występy popularnych artystów, znanych szerszej publiczności. Odbywające się w Kompleksie Turystycznym w Bałtowie wydarzenia kulturalne stanowią doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Są przy tym świetnym sposobem na relaks i odpoczynek od codziennych spraw. Wszystkie atrakcje obiektu cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po gromadzących się na eventach tłumach. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Jakie eventy zorganizował Bałtowski Kompleks Turystyczny? Wydarzenia odbywające się w obiekcie pozwoliły widzom na wzięcie udziału w wielu fantastycznych koncertach, wystawach czy widowiskach kabaretowych. Na scenie obiektu wystąpili m.in. Happysad, Viki Gabor czy Nocny Kochanek. Obiekt odwiedzili również: Kabaret Paranienoramalni, Kabaret Łowcy.B i Kabaret Jurki. Bałtowski Kompleks Turystyczny słynie także z organizacji imprez tematycznych i festiwali. Odbywają się tu takie eventy jak – Moto Zauro Music czy Jurassic Car Party, organizowane cyklicznie. Bilety na te i inne wydarzenia do kupienia na stronie eBilet.pl.

Bałtowski Kompleks Turystyczny – koncerty

Imprezy muzyczne przyciągają publiczność zainteresowanych widzów z całej Polski. Na wiele wydarzeń organizowanych przez Bałtowski Kompleks Turystyczny, bilety można zamówić za pośrednictwem eBilet.pl. Kalendarium nadchodzących eventów prezentuje się niezwykle intrygująco. To szereg ciekawych propozycji z udziałem znanych i lubianych artystów. Bałtowski Kompleks Turystyczny koncerty są doskonałą okazją do spędzenia czasu przy wyjątkowej muzyce na żywo w gronie najbliższych.

Jakie atrakcje na nadchodzące miesiące przygotował Bałtowski Kompleks Turystyczny? Koncerty z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich miłośników muzyki rozrywkowej. Kalendarium imprez muzycznych i eventów kulturalnych zapowiada się niezwykle ciekawie, uwzględniając oczekiwania widzów o zróżnicowanych zainteresowaniach i preferencjach. Warto zatem na bieżąco śledzić aktualności dotyczące organizowanych w obiekcie eventów. Bałtowski Kompleks Turystyczny - koncerty - atrakcje z udziałem znanych i cenionych artystów, gwarantują wiele emocji i niezapomnianych przeżyć.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Bałtowski Kompleks Turystyczny?
Bałtowski Kompleks Turystyczny znajduje się przy ul. Bałtów 8 w Bałtowie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym?
W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym odbywają się koncerty i wydarzenia kulturalne, m.in. występy komediowe – Kabaret Paranienormalni, Kabaret Łowcy.B oraz pokazy artystyczne takich gwiazd jak Viki Gabor czy Happysad.
Kiedy został utworzony Bałtowski Kompleks Turystyczny?
Bałtowski Kompleks Turystyczny utworzony został w sierpniu 2004 roku i cieszy się ogromną popularnością.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też