Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce ATM Studio

ATM Studio

Warszawa, Wał Miedzeszyński 384
Sprawdź wydarzenia
ATM StudioOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej – ATM Studio jest najnowszym i jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Zlokalizowane jest w warszawskim Wawrze, przy Wale Międzyrzeckim. To właśnie tu powstają znane polskie seriale, programy i teleturnieje. W ATM Studio możliwa jest również organizacja koncertów, spektakli i innych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

ATM Studio - Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej

ATM Studio ma ponad 6000 m2. Powierzchni, z 6-cioma halami, studiem greenbox, w pełni wyposażonymi charakteryzatorniami, garderobami, studiami postprodukcyjnymi oraz powierzchniami biurowymi. Swoją siedzibę mają tu spółki ATM System, z nowoczesnym zapleczem technologicznym, a także ATM FX, odpowiedzialna za filmowe efekty specjalne. Grupa przeprowadziła realizację projektową m.in. do filmu Jerzego Hoffmana – Bitwa Warszawska 1920 r. W Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM realizowane są również produkcje reklamowe. Dom produkcyjny Propeller Film oraz agencja Brasil zrealizowały tu spot Eurobanku.
 

W ATM Studio realizowany był m.in. program The Voice of Poland, a także znany i kochany przez miliony widzów serial Ranczo. Powstają tu widowiska telewizyjne z udziałem publiczności, a także transmisje na żywo do wszystkich stacji telewizyjnych.

ATM Studio w Warszawie umożliwia organizację wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. spektakli teatralnych, koncertów i eventów. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia oraz bar.

ATM Studio w Warszawie – wydarzenia i spektakle

W ATM Studio odbywają się wydarzenia i imprezy różnego rodzaju – konferencje, koncerty, spektakle teatralne, występy kabaretów, stand-uperów i wiele innych. Gościło tu wielu artystów, zarówno z Polski, jak i spoza granic kraju. Obiekt zapewnia rozrywkę zarówno dla dorosłych, jak i mniejszych gości, dla fanów muzyki różnorodnych gatunków. Innymi słowy – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Miłośnicy teatru mieli wiele powodów do zadowolenia. W ATM Studio w Warszawie odbywa się mnóstwo spektakli z udziałem największych, polskich gwiazd. Jednymi z nich była Apollina oraz Koniec, w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego, w udziałem Magdaleny Cieleckiej, Mai Ostaszewskiej, Macieja Stuhra i wielu innych. Publiczność przyciągnęła również sztuka w reżyserii Michała Borczucha – Apokalipsa, poruszający tryptyk Teatru Żydowskiego: Dybuk, Golum i Malowany Ptak, kontrowersyjny Car Samozwaniec oraz reżyserowane przez Łukasza Witt-Michałowskiego przedstawienie Pod niemieckimi łóżkami.

 

Amatorzy dobrej zabawy mieli natomiast okazję do śmiechu podczas występów komediowych. W ATM Studio gości często Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, K2, Łowcy.B i Ani Mru Mru.

 

Jakie wydarzenia przyciągały publiczność do ATM Studio? Bilety na koncerty polskich artystów wyprzedają się błyskawicznie! Kto gościł w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej? Na scenie ATM wystąpili m.in. Maciej Maleńczuk, Mela Koteluk, Kasia Nosowska, Renata Przemyk i wielu innych, niezwykłych muzyków.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się ATM Studio?

ATM Studio znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wawer, przy Wale Miedzeszyńskim 384.

Kiedy zostało wybudowane ATM Studio?

ATM Studio wybudowane zostało w latach 2010-2011. Oficjalne otwarcie odbyło się 25 października 2011 roku.

Jakie wydarzenia odbyły się w ATM Studio?

W ATM Studio odbywają się przede wszystkim przedstawienia teatralne oraz koncerty. Widzowie mieli okazję zobaczyć spektakle m.in. Teatru Żydowskiego: Dybuk, Malowany Ptak i Golum, Apollina, Apokalipsa, Koniec, Pod niemieckimi łóżkami i wiele innych. Odbywały się tu też koncerty Maćka Maleńczuka, Meli Koteluk, Renaty Przemyk czy Kasi Nosowskiej.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też