ATM Studio

ATM Studio

Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej – ATM Studio jest najnowszym i jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Zlokalizowane jest w warszawskim Wawrze, przy Wale Międzyrzeckim. To właśnie tu powstają znane polskie seriale, programy i teleturnieje. W ATM Studio możliwa jest również organizacja koncertów, spektakli i innych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

ATM Studio - Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej

ATM Studio ma ponad 6000 m2. Powierzchni, z 6-cioma halami, studiem greenbox, w pełni wyposażonymi charakteryzatorniami, garderobami, studiami postprodukcyjnymi oraz powierzchniami biurowymi. Swoją siedzibę mają tu spółki ATM System, z nowoczesnym zapleczem technologicznym, a także ATM FX, odpowiedzialna za filmowe efekty specjalne. Grupa przeprowadziła realizację projektową m.in. do filmu Jerzego Hoffmana – Bitwa Warszawska 1920 r. W Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM realizowane są również produkcje reklamowe. Dom produkcyjny Propeller Film oraz agencja Brasil zrealizowały tu spot Eurobanku.
 

W ATM Studio realizowany był m.in. program The Voice of Poland, a także znany i kochany przez miliony widzów serial Ranczo. Powstają tu widowiska telewizyjne z udziałem publiczności, a także transmisje na żywo do wszystkich stacji telewizyjnych.

ATM Studio w Warszawie umożliwia organizację wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. spektakli teatralnych, koncertów i eventów. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia oraz bar.

ATM Studio w Warszawie – wydarzenia i spektakle

W ATM Studio odbywają się wydarzenia i imprezy różnego rodzaju – konferencje, koncerty, spektakle teatralne, występy kabaretów, stand-uperów i wiele innych. Gościło tu wielu artystów, zarówno z Polski, jak i spoza granic kraju. Obiekt zapewnia rozrywkę zarówno dla dorosłych, jak i mniejszych gości, dla fanów muzyki różnorodnych gatunków. Innymi słowy – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Miłośnicy teatru mieli wiele powodów do zadowolenia. W ATM Studio w Warszawie odbywa się mnóstwo spektakli z udziałem największych, polskich gwiazd. Jednymi z nich była Apollina oraz Koniec, w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego, w udziałem Magdaleny Cieleckiej, Mai Ostaszewskiej, Macieja Stuhra i wielu innych. Publiczność przyciągnęła również sztuka w reżyserii Michała Borczucha – Apokalipsa, poruszający tryptyk Teatru Żydowskiego: Dybuk, Golum i Malowany Ptak, kontrowersyjny Car Samozwaniec oraz reżyserowane przez Łukasza Witt-Michałowskiego przedstawienie Pod niemieckimi łóżkami.

 

Amatorzy dobrej zabawy mieli natomiast okazję do śmiechu podczas występów komediowych. W ATM Studio gości często Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, K2, Łowcy.B i Ani Mru Mru.

 

Jakie wydarzenia przyciągały publiczność do ATM Studio? Bilety na koncerty polskich artystów wyprzedają się błyskawicznie! Kto gościł w Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej? Na scenie ATM wystąpili m.in. Maciej Maleńczuk, Mela Koteluk, Kasia Nosowska, Renata Przemyk i wielu innych, niezwykłych muzyków.

 

Często zadawane pytania dotyczące ATM Studio

Gdzie znajduje się ATM Studio?

ATM Studio znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wawer, przy Wale Miedzeszyńskim 384.

 

Kiedy zostało wybudowane ATM Studio?

ATM Studio wybudowane zostało w latach 2010-2011. Oficjalne otwarcie odbyło się 25 października 2011 roku.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w ATM Studio?

W ATM Studio odbywają się przede wszystkim przedstawienia teatralne oraz koncerty. Widzowie mieli okazję zobaczyć spektakle m.in. Teatru Żydowskiego: Dybuk, Malowany Ptak i Golum, Apollina, Apokalipsa, Koniec, Pod niemieckimi łóżkami i wiele innych. Odbywały się tu też koncerty Maćka Maleńczuka, Meli Koteluk, Renaty Przemyk czy Kasi Nosowskiej.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

ATM Studio
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Wał Miedzeszyński 384
03-994 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/