Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Baseny "KORA"

Baseny "KORA"

Warszawa, Wał Miedzeszyński 345
Baseny "KORA"OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Położone w warszawskiej dzielnicy Gocław Baseny Kora to rekreacyjno-gastronomiczny kompleks, w którym można liczyć na dobrą rozrywkę. Na część basenową składają się: basen pływacki o wymiarach 25 na 15 m i głębokości sięgającej od 1,2 do 1,8 metra oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. 

Oprócz zabawy w wodzie, Baseny Kora oferują również boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, grill-bar, miejsce przeznaczone do piknikowania, ognisko i wiele więcej. To w tym miejscu Warszawiacy relaksują się w najbardziej upalne dni.

Baseny Kora – wydarzenia

Właściciele Basenów Kora zadbali o to, aby obiekt był czymś więcej niż wodną strefą rozrywki. Regularnie odbywają się w tym miejscu Pool Party, będące prekursorem licealnych imprez w Polsce, podczas którego uczestnicy wraz z DJ PD mogą bawić się do największych hitów muzycznych. Na wydarzenie przewidziane są również plażowe atrakcje, tysiące litrów chłodnej piany i fotorelacje z imprezy wykonane przez profesjonalnego kamerzystę.

Wśród organizowanych na Basenach Kora wydarzeń warto wspomnieć również o Wixapolonia, czyli evencie, który ma na celu wypromowanie dziewczyn w zdominowanym przez artystów i producentów płci męskiej clubbingu. Najlepsze DJki z regionu skupiły się w tym miejscu, aby zagwarantować dobrą zabawę przez długie godziny.

Z kolei 24 czerwca 2016 roku na Basenach Kora zorganizowano Project X w polskim stylu. “Project X? Beach, please!” to zakrapiana alkoholem impreza basenowa z dużą ilością piany, drinków, dobrej muzyki, grillowanego jedzenia, konkursów, zabawy i wielu atrakcji.

Baseny Kora – koncerty

Oprócz części przeznaczonej do pływania, Baseny Kora stanowią również rozbudowany plac eventowy. To właśnie na nim mają miejsce występy największych gwiazd polskiej sceny rapowej i nie tylko. Do największych odbywających się na Basenach Kora koncertów należy zaliczyć występ disco polowej formacji Playboys znanej z takich hitów jak: “Lejde”, “Wchodzę na parkiet”, “Ile czekać mam” czy “Nasza Noc”.

Na Basenach Kora odbywają się również Rapowe Piątki, podczas których występowali między innymi Hinol Polska Wersja, Kaczy Proceder, Nizioł i Dixon 37. Podczas festiwalu Fort Open Air na scenę zawitali również Mariusz “Enigmatic” Czarniak – utalentowany polski DJ i producent muzyczny gustujący w klimatach Tech-House, Melodic i Techno, duet Leon b2b Glasse i DJ Pysh.

W lipcu 2016 roku na Basenach Kora koncert zagrał Pono – legenda polskiej rap sceny, która oprócz solowej działalności artystycznej była współzałożycielem zespołów TPWC, ZIP Skład i Zipera.

Baseny Kora – wydarzenia w przyszłości

Baseny Kora oferują wiele możliwości spędzania wolnego czasu w sezonie letnim i nie tylko. Regularnie organizowane są w tym miejscu weekendowe koncerty plenerowe, biesiady pod chmurką, ogniska i pokoncertowe dyskoteki. Odbywające się na Basenach Kora wydarzenia są świetną okazją do zawarcia nowych znajomości. To w tym miejscu zbierają się miłośnicy dobrej zabawy z całego regionu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Baseny Kora – bilety na wydarzenia
Szukasz idealnego miejsca na relaks i zabawę w stolicy? Baseny Kora to więcej niż zwykły kompleks basenowy – to centrum rozrywki, które oferuje coś dla każdego, od imprez basenowych, przez koncerty, pikniki, ogniska, po after party i dyskoteki. Nie przegap okazji do uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach na Basenach Kora. Bilety zarezerwujesz już teraz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.
Gdzie znajdują się Baseny Kora?
Warszawskie Baseny Kora znajdują się nieopodal rzeki Wisła, przy ul. Wał Miedzeszyński 345.
Jakie wydarzenia odbywają na Basenach Kora?
Odbywające się na Basenach Kora wydarzenia to przede wszystkim koncerty, dyskoteki, karaoke, pikniki, grille i wiele więcej. Na terenie basenów dostępne są różne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też